skracamy drogę do najlepszych kandydatów

Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce

Połączenie możliwości bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, innowacyjnych i autorskich Szybkich Rekrutacji, rozbudowanej sekcji szkoleniowej i rozwoju osobistego gwarantuje frekwencję ambitnych i świadomych kandydatów, a w efekcie - udane rekrutacje.

Do tej pory ponad 700 Pracodawców skorzystało z możliwości i szans, jakie generują targi Career EXPO. Poniżej tylko niektóre z firm:

Career EXPO polecają:

To już za nami

82000 liczba wszystkich uczestników
700 liczba wystawców
26 liczba dotychczasowych wydarzeń
21250 liczba wykonanych zdięć do CV
9500 liczba skonsultowanych CV
690 liczba przeprowadzonych szkoleń
290 liczba prezesów, praktyków biznesu i specjalistów HR w 79 debatach

Profil uczestnika targów

Doświadczenie

Powyżej 5 lat 21%
2-5 Lat 18%
1-2 Lata 26%
Poniżej 1 roku 29%
Brak 6%

Wykształcenie

Magister 34%
Licencjat/Inżynier 38%
Podczas nauki 25%
Inne 3%
93% powracających klientów
24% średni zwrot z inwestycji
kilkaset Szybkich Rekrutacji w ciągu dnia

Strefa Szybkich Rekrutacji

Szybkie Rekrutacje to innowacyjny pomysł Career EXPO na uproszczenie i skrócenie procesu rekrutacji między najbardziej obiecującymi kandydatami a interesującą ich firmą.
W ostatniej edycji w Szybkiej Rekrutacji wzięło udział 36 firm. Przeprowadziły w sumie 327 rozmów z najbardziej obiecującymi kandydatami.

Poznaj korzyści

Idealni kandydaci są tu dla Ciebie

Jakich pracowników potrzebujesz w swojej firmie? Specjalistów z różnych branż, studentów na praktyki, absolwentów na staże? U nas spotkasz ich wszystkich! Nasi uczestnicy przychodzą na targi, bo są ciekawi tego, kim jesteś i co możesz im zaoferować. To ludzie, którzy chcą dołączyć do Twojego zespołu!

Magia prestiżu

Na targach pracy Career EXPO od lat gościmy największe i najbardziej wpływowe firmy z całego kraju. Obecność w tym ekskluzywnym gronie to dla Ciebie szansa na zaprezentowanie się jako pracodawca, który inwestuje w rozwój przedsiębiorstwa i swoich pracowników. Pokaż się z najlepszej strony!

Z(a)wrotna informacja

Udział w targach to źródło cennej wiedzy na temat prowadzonych przez Ciebie działań employer brandingowych. Porozmawiaj z uczestnikami targów i dowiedz się, jak Cię postrzegają i co możesz zmienić lub kontynuować w swojej polityce wizerunkowej, by wszyscy chcieli pracować właśnie u Ciebie.

Oszczędność czasu... i nie tylko

Career EXPO daje Ci możliwość wzięcia udziału w Szybkich Rekrutacjach - innowacyjnym rozwiązaniu, pozwalającym na skrócenie czasu dotarcia do najlepszych pracowników. Dzięki niemu już w dzień targów możesz odbyć nawet kilkadziesiąt rozmów kwalifikacyjnych z wyselekcjonowanymi przez Ciebie wcześniej kandydatami. Jako Wystawca otrzymujesz także dostęp online do bazy CV ponad 83.000 osób, którzy choć raz wzięli udział w naszym wydarzeniu.

Profity z dzielenia się wiedzą

Z nami budujesz wizerunek eksperta! Zapraszamy Cię na naszą scenę główną lub do sali szkoleniowej Career EXPO, gdzie będziesz miał okazję podzielić się ze słuchaczami swoją wiedzą, a także przedstawić oczekiwania wobec potencjalnych kandydatów. Do Twojej dyspozycji jest również nasza publikacja z artykułami branżowymi - Przewodnik po Karierze, który umocni Twoją pozycję mentora.

PROmocja

Przed każdą edycją targów Career EXPO prowadzi szeroko zakrojoną kampanię reklamową w mediach i przestrzeni miejskiej. Podejmij z nami współpracę, a logotyp Twojej firmy będzie towarzyszyć ludziom w drodze do pracy, w oczekiwaniu na tramwaj, na zajęciach, a nawet na kawie z przyjaciółmi. Co powiesz na wspólną akcję promocyjną?

Kalendarz targów

Spotkajmy się na najskuteczniejszych targach pracy w Polsce!

Zainteresowany?

Podaj swój służbowy adres e-mail, a odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty.