Szkolenia

wszystkie
Wrocław
Wrocław
Poznań
Wrocław
Wrocław
Jak przetrwać pierwsze 30 dni w nowej pracy?

Chcesz być pewny, że pod koniec pierwszego miesiąca otrzymasz wypłatę? A może zastanawiasz się co robić na początku, aby zostać w firmie na dłużej? Na szkoleniu otrzymasz garść przydatnych wskazówek na początek i późniejszy okres w nowej pracy.

Jak przedstawić siebie i prezentację, by zostać zapamiętanym a nie wyśmianym?

TIPS&TRICKS na temat tego jak przygotować prezentację, nie dać się tremie, być profesjonalnym, i osiągnąć zamierzony cel. Wiedza do wykorzystania nie tylko w trakcie prezentacji, ale też na wystąpieniu publicznym, spotkaniu zespołu projektowego w pracy czy też rozmowie kwalifikacyjnej.

O rzeczach, o których nie dowiesz się w szkole,a przydadzą Ci się w przyszłej pracy

Myślisz, że w szkole nauczyłeś się wszystkiego? Cóż, nie bądź tego pewny. Istnieją rzeczy, których można nauczyć się tylko poprzez życiowe doświadczenia. O czym mowa? Przyjdź na nasze szkolenie i się przekonaj!

Personal Branding – jak się sprzedać poprzez CV?

Wysyłasz CV na które nie dostajesz odzewu? Zastanawiasz się co może być nie tak? Możesz przecież wykorzystać techniki sprzedaży. Przyjdź i naucz się podstawowych narzędzi do prezentacji swoich kompetencji w biznesowy sposób. Przyciągnij pożądanego pracodawcę.

Czy nigdy nie przestanę się uczyć ? "Czarne charaktery" wspierające proces nauki

Kogo spotkam w nowej pracy? Kim mogę zostać?Jak wykorzystać swój talent by wspierać innych? Na szkoleniu przedstawimy różne role zawodowe wspierające proces uczenia się (Trener, Coach, Mentor, Facylitator). Zachęcamy do udziału.

Specyfika pracy doradcy osobistego- wyzwania i sukcesy

Kim  jest osobisty doradca? Na czym polega jego praca? Kto i jak może nim zostać? Jakie sukcesy i bariery możesz spotkać w tym zawodzie? Jak duże pieniądze drzemią w tej profesji? Jeżeli interesuje Cię niezależność, swoboda i nieustanny rozwój przyjdź i weź udział!

Efektywne zarządzanie czasem w pracy

Możesz mieć cel, wizję, wspaniałe nastawienie, dobry zespół i masę samozaparcia. Czy jednak to wystarczy do osiągnięcia sukcesu? Sprawdź, co dobrego da Ci odpowiednia organizacja i zarządzanie czasem w pracy.

Porwij tłumy

Zrobienie dobrej prezentacji, przekonanie klienta do nowych rozwiązań, prezentacja wyników pracy przed szefem - wszędzie tam potrzebne są wiedza i umiejętności z zakresu porywania tłumów. Dlatego jeśli choć przeczuwasz, że podobne zadania mogą czekać na Ciebie - zapisz się!

How to be successful at interviews?

Our expert will ensure you practise your interview skills and are equipped with practical and valuable knowledge on how to get your dream job. Don’t miss this opportunity!

CareerWIN - planuj z głową własną karierę zawodową

Czym jest planowanie własnej kariery? Jakie elementy należy wziąć pod uwagę i co najczęściej jest pomijane w całym procesie? Na te i inne pytania odpowiemy podczas prezentacji na temat kreowania własnej ścieżki zawodowej.

Sale yourself

Czy jesteś szczęśliwy w swojej pracy? Ja jestem-Ty też możesz! To szkolenie o tym, kim lub czym jesteś w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz się na nim jak dobrze sprzedać siebie, jak zrobić dobre wrażenie i pokazać się z jak najlepszej strony.

Zawodowy flow, czyli coaching kariery po swojemu

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się nad uczestnictwem w indywidualnych spotkaniach z coachem i pracy nad sobą w kierunku zmiany, zaplanowania kariery, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Wymarzona kariera – kiedy pasja zamienia się w wymarzona pracę?

Jaka jest różnica między pasja a pracą? Co trzeba wiedzieć o pasji która zamienia się w pracę? Jak narzędzie Right Path pomaga w wyborze kariery? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzieli wykwalifikowany coach, Rafał Pietrzak. Serdecznie zapraszamy!

 

Jak określić swoją ścieżkę zawodową?

Jak określić swoją ścieżkę zawodową?W którym kierunku iść aby osiągnąć satysfakcję z wykonywanej pracy?Na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia, które pomogą w określeniu swojej drogi zawodowej. Zajęcia będą prowadzone poprzez dyskusje na forum,ćwiczenia indywidualne i grupowe.

Zawód sprzedawca

Kim są najlepsi sprzedawcy? Co zrobić, by znaleźć się w ich gronie? I wreszcie co wspólnego ma sprzedawca z Tobą samym? Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu lub zdobyciu pracy-przyjdź na moje szkolenie!

ABC rekrutacji

Zajęcia adresowane są do osób, które pragną zaznajomić się z technikami rekrutacji i selekcji stosowanymi przez firmy, m.in. rodzajami testów podczas rekrutacji czy też metodą Assessment Center. Serdecznie zapraszamy!

Kariera w pigułce - zaplanuj swój rozwój zawodowy w branży farmaceutycznej

Podczas szkolenia opowiemy, jakie umiejętności warto szlifować myśląc o pracy w farmacji. Pokażemy także możliwości rozwoju zawodowego jakie branża oferuje pracownikom różnych specjalizacji - nie tylko farmaceutom. Gorąco zapraszamy!

Personal Branding – jak się sprzedać poprzez CV?

Wysyłasz CV na które nie dostajesz odzewu? Zastanawiasz się co może być nie tak? Możesz przecież wykorzystać techniki sprzedaży. Przyjdź i naucz się podstawowych narzędzi do prezentacji swoich kompetencji w biznesowy sposób. Przyciągnij pożądanego pracodawcę.

Sekrety rekrutujących, czyli rozmowa o pracę w praktyce

O czym nie wiedzą kandydaci do pracy? Odkryj kulisy pracy rekrutera i dowiedz się co nam siedzi w głowach. Jak znaleźć pracę, w której się zakochasz? Spotkaj się z nami i dowiedz się więcej! :)

Oswoić obcego – jak okiełznać angielski by był narzędziem komunikacji, a nie przeszkodą

To do nas należy wybór, czy język obcy to będzie naszym kompleksem, czy wyzwaniem; przykrym obowiązkiem czy przyjemnym zdobywaniem kolejnej umiejętności. Nie chowaj się za kolejnymi wymówkami, pokaż, że jesteś profesjonalistą!

Ciosać kamień czy szlifować diament? Inteligencja emocjonalna w praktyce

Jednym z najważniejszych czynników, od których zależy Twoja kariera jest Inteligencja Emocjonalna. Pozwala lepiej rozumieć i funkcjonować w otaczającym Cię świecie. Przyjdź na spotkanie szkoleniowe, które zmieni Twój dotychczasowy sposób myślenia.

Tworzenie marki własnej w celu zdobycia wymarzonej pracy

Przyjdź i dowiedz się czym jest marka własna, jak istotne jest pierwsze wrażenie oraz sztuka samoprezentacji, jakie elementy należy rozważyć przygotowując się na spotkanie z pracodawcą i jaką markę własną posiadają znane osobistości (interaktywne studium przypadku).

Dlaczego architektura systemów bankowych jest skomplikowana?

Na szkoleniu przybliżymy wielorakość komponentów, z których składa się architektura systemu bankowego oraz wyjaśnimy skąd wynika jej złożoność. Zaprezentujemy też sposób, w jaki nowoczesne rozwiązania wspierają uproszczenie tej architektury. Zapraszamy!

Konflikt – czyli kiedy problem staje się początkiem rozwiązania

Jak zapobiegać konfliktom nie unikając dyskusji? Co zrobić zanim nieporozumienie stanie się konfliktem?Jak stworzyć coś wartościowego z istniejącego konfliktu? Na tym warsztacie przyjrzymy się konfliktom- jak się tworzą i jak sobie z nimi radzić w pracy i życiu prywatnym.

"Umiejętność pracy w zespole"- Twoja realna kompetencja, czy pusty frazes w CV.

Czy wiesz, że 75% zwolnień nie wynika z braku merytorycznej wiedzy, ale umiejętności pracy w grupie? Naucz się wykorzystywać swój potencjał i dostrzegać go w innych. Zaskocz swojego pracodawcę i bądź częścią efektywnego zespołu.

Wymarzona kariera – kiedy pasja zamienia się w wymarzona pracę?

Jaka jest różnica między pasja a pracą? Co trzeba wiedzieć o pasji która zamienia się w pracę? Jak narzędzie Right Path pomaga w wyborze kariery? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzieli wykwalifikowany coach, Rafał Pietrzak. Serdecznie zapraszamy!

Co sprawia, że jedni wykorzystują swoją szansę, a inni nie?

Wykorzystanie szansy oznacza osiągnięcie sukcesu. Wszyscy go pragniemy, ale w większości przypadków coś sabotuje nasze działania. Na szkoleniu dowiesz się: dlaczego tak się dzieje; co sprawia, że podejmujemy takie, a nie inne decyzje; jaka jest zależność pomiędzy sukcesem, zasobami i celam...

Czego szkoła Cię nie nauczy, a przyda Ci się w pracy

Każdy z nas ma obowiązek spędzić w różnego rodzaju szkołach kilkanaście lat życia. Uczymy się różnych przedmiotów, ale nikt nie wspomina o umiejętnościach, które przydają nam się w późniejszej pracy i życiu. Jakie to umiejętności i jak je w sobie rozwinąć?<...

Kariera w Twoim stylu

Poznaj swój styl myślenia i działania!Na szkoleniu dowiesz się jakie są Twoje mocne strony, jakie środowisko pracy jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie, w jakiej dziedzinie osiągniesz najwięcej i w jakiej roli jesteś najbardziej skuteczny.

E-learning i blended-learning w nauce języków obcych

W obecnych czasach mamy coraz mniej czasu, także na naukę języków obcych. Ich znajomość jest niezbędna aby zaistnieć na rynku pracy. Podczas prezentacji spróbujemy odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób e-learning i blended learning może pomóc w nauce języków. &n...

Porwij tłumy

Zrobienie dobrej prezentacji, przekonanie klienta, kontrahenta do nowych rozwiązań, prezentacja wyników pracy przed szefem - wszędzie tam potrzebne są wiedza i umiejętności z zakresu porywania tłumów! Dlatego też jeśli choć przeczuwasz, że podobne zadania mogą czekać na Ciebie w pra...

Autoprezentacja i neuromarketing

Jak skutecznie zarządzać wywieranym na innych wrażeniem? Jak pogodzić mądrość “jak Cię widzą tak Cię piszą” z drugą- “nie szata zdobi człowieka”?Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na moim szkoleniu. Serdecznie zapraszam!

CV - Twoja przepustka na rozmowę kwalifikacyjną

Dowiesz się, jak przygotować profesjonalne CV, co zrobić ze zdjęciem i kwestią ilości danych osobowych, co może wyróżnić Twoje dokumenty aplikacyjne, a także w jaki sposób podkreślić swoje atuty za pomocą CV. Masz pytania? Przyjdź, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości!

Jak stworzyć skuteczne CV?

Przyjdź na szkolenie i dowiedz się, jak je napisać dobrze! Podczas tego spotkania pewnie przełamiemy kilka mitów na temat dobrego CV. Opowiem Ci też o tym, co takie CV powinno zawierać, żeby było atrakcyjne dla Twojego przyszłego pracodawcy. Do zobaczenia!

Ciosać kamień czy szlifować diament? Inteligencja emocjonalna w praktyce

Jednym z najważniejszych czynników, od których zależy Twoja kariera jest Inteligencja Emocjonalna. Pozwala lepiej rozumieć i funkcjonować w otaczającym Cię świecie. Przyjdź na spotkanie szkoleniowe, które zmieni Twój dotychczasowy sposób myślenia.

Strategia organizacji okiem pracownika

Strategia przedsiębiorstwa wyznacza drogę, po której firma podąża realizując poszczególne cele operacyjne i taktyczne. Sprawdź, czy firma, w której chcesz pracować ma lub chce mieć strategię, z którą Ty się identyfikujesz i za którą chcesz podążać!

Zawód sprzedawca

Kim są najlepsi sprzedawcy? Co zrobić, by znaleźć się w ich gronie? I wreszcie co wspólnego ma sprzedawca z Tobą samym? Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu lub zdobyciu pracy-przyjdź na moje szkolenie!

START-UP – Jak zaprojektować własny biznes?

Chcesz w pełni wykorzystać swoje talenty i umiejętności w życiu zawodowym? Planujesz połączyć swoje pasje i zainteresowania z pracą? Szukasz inspiracji i nowych pomysłów? Przyjdź na nasze warsztaty i zaprojektuj swój biznes!

Trzy kroki do wymarzonej pracy

Czy zastanawiasz się, co będziesz robić zawodowo za 5, 10, 15 lat?A może jesteś w takim punkcie, w którym wiesz, że chcesz zacząć wszystko od nowa i zastanawiasz się jak się za to zabrać?To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy!

Kandydat czy partner - kim jesteś dla Twojego przyszłego pracodawcy?

W marketingu mawia się, że klient nie kupuje wiertarki, ale dziurę w ścianie. Zamiast zastanawiać się, czy spełniasz wymagania z ogłoszeń, zacznij myśleć o potrzebach pracodawców, a dzięki temu zmienisz swój sposób pisania CV i odbywania rozmów rekrutacyjnych.

Design thinking w procesie aplikowania do pracy. Myśl i działaj odważnie!

To warsztat, podczas którego uczestnicy "wejdą w buty" NAPRAWDĘ znudzonego rekrutera... I odpowiedzą na pytania - czy warto być odważnym i jak rozpoznać granicę: wciąż odwaga, czy niepokorność i brawura? Jak nie przekozaczyć, a jednocześnie dać się zapamiętać?

NEGROCJACJE - Gra negocjacyjna BeLindorff

Sprawdź się jako właściciel firmy windykacyjnej! Negocjuj, podejmuj trudne decyzje, inwestuj w wierzytelności, bądź najlepszy na rynku. To gra z prawdziwymi emocjami.

Personal Branding - czyli praktycznie o budowaniu własnej marki

Czy wiesz, że dzięki zbudowaniu własnej marki będziesz mógł lepiej planować rozwój kariery zawodowej ? Na szkoleniu pokażę, jak w prosty sposób można stworzyć własną markę. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę, jak nie popełnić prostych błędów w działaniach PB....

Kluczowe kompetencje w miejscu pracy

Kiedy uzyskamy dyplom wierzymy, iż istnieją dwie rzeczy, dzięki którym możemy osiągnąć sukces zawodowy: wiedza i ciężka praca. Okazuje się jednak, że nie są one wystarczające, by być pełnowartościowym uczestnikiem na rynku pracy. Muszą iść bowiem w parze z kompetencjami miękkimi, których rola roś...

Mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej

Celem szkolenia będzie zwrócenie uwagi na zagadnienie mowy ciała i  zapoznanie z jej podstawowych elementami, która to wiedza może być wykorzystana do odpowiedniej  i efektywnej  prezentacji kandydata  ubiegającego się o prace w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Role of mindfulness in work life balance

If you want peace go home and love your family was said by Mother Theresa. Today, same can be said about success-if you want to be successful, go home and love your family. But…-There is no time, -you might say.

Since work and life is so connected, how to find balance between the...

Budowanie zespołów.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu budowania zespołu i kierowania zespołem pracowniczym. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak dobierać członków do zespołu oraz wzmacniać współpracę oraz realcje.

7 tajników skutecznej rozmowy kwalifikacyjnej

Jeśli chciałbyś zgłębić tajniki skutecznej autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, dowiedzieć się w jaki sposób przygotować się do spotkania oraz jak zrobić dobre wrażenie na przyszłym pracodawcy zapraszam na warsztat '7 tajników skutecznej ro...

Jak zostać innowatorem ? Czyli jak zaczynali BlaBlaCar, Uber, Airbnb?

Innowacje stały się już koniecznością. Historia pokazuję, że firmy, które nie nadążały z procesem wdrażania innowacji (np. Kodak, Sony, BlackBerry) traciły pozycję rynkową i klientów. A te które szukały nowych, przełomowych rozwiązań (np. BlaBlaCar, Uber, Airbnb) wygrywały.

Przywództwo wyższego stopnia

Jak budować zespoły? Jak zbudować swój autorytet lidera? Czy menedżer to ta sama osoba co przywódca? Czym jest, a czym nie jest w praktyce coaching menadżerski? Te i pokrewne tematy na spotkaniu dla każdego, kto chciałby rozwijać się jako przywódca lub/i efektywny lider/mened...

How meditation can improve your interpersonal skills?

We all know that being successful at work is not only about your professionalism but also how you get along with other people. How easily you can resolve conflicts, how can you be an inspiring leader and support working environment around you. During this workshop you will learn how practice of m...

Jak rozmawiać z trudnymi ludźmi?

Trudni szefowie. Konflikty w zespole. Przewodnik po ludziach z problemami. Sposoby radzenia.

Upgrade Your Competency Based Interviewing Skills

Have you ever wondered what is exactly a Competency Based Interview? Come and find out the dos and don’ts at an interview, the desired skills and competencies all employers are looking for, and competency based questions you may be asked during your future interviews. During workshop there will b...

3D Printing – A Better and Healthier World” / „Druk 3D – Lepszy i Zdrowszy Świat

Innowacyjne zastosowania Druku 3D. Przewaga technologii Druku 3D nad innymi metodami produkcji. Na czym polega praca w fabryce Druku 3D? Kim jesteśmy? Jak pracujemy?

Zintegrowane systemy ERP firmy Infor

Produkty klasy ERP (Enterpise Resource Planning), służące do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, odgrywają kluczową rolę w ofercie firmy Infor. Rozwiązania tego typu to zintegrowane systemy obsługujące zarówno moduły finansowo-księgowe, zarządzające kadrami firmy, a także wspierające planowani...

Jacek Kłosiński. Jak budować markę osobistą – co zrobić, aby pracodawcy się do ciebie zgłaszali?

W większości branż to pracodawcy zaczynają polować na najlepszych kandydatów. Co zrobić, żeby trafili właśnie na Ciebie? Jak dobrze się zaprezentować i gdzie pojawiać, żeby ustawić po swoje usługi długą kolejkę?

Effortless Stress Management

“I’ve had a lot of worries in my life most of which had never happened” Mark Twain. For few ages already it’s known that most of the stress is created with the help of our mind. It is nothing new that we have to work with stress and there are many alternative ways. But does it really require so muc...

Zarządzanie stresem

Stres pracowniczy a managerski. Z jakich powodów najczęściej się stresujemy? Podejście do stresu wg teorii H. Selye. Sposoby radzenia.

Sztuka efektywnego komunikowania się - PEWNOŚĆ SIEBIE - ASERTYWNOŚĆ, czyli jak żyć w zgodzie z sobą

Co warto wiedzieć o funkcjonowaniu mózgu i emocji, jak nasz mózg wpływa na sposób naszej komunikacji, jak zapanować na efektem "znikania" wiedzy w czasie np. egzaminów lub w trakcie trudnej rozmowy. 
Jak wzmocnić swoją pewność siebie i być bardzie...

Rozmowa kwalifikacyjna z perspektywy kandydata.

Jak się prezentować, jak się przygotować, jak konstruować odpowiedzi? 

Podczas szkolenia dowiesz się, jak to, w jaki sposób się prezentujesz na rozmowie kwalifikacyjnej jest odbierane przez osoby prowadzące rozmowę. Dowiesz się, na co zwrocić uwagę przygotow...

Jak odnaleźć się w świecie IT?

Szkolenie dla osób chcących rozpocząć swoją karierę w IT oraz tych, które już ją zaczęły ale chciałaby poznać zasady funkcjonowania w tym świecie aby być skuteczniejszym i zyskać swobodę działania.

Omówimy kwesti...

Pozytywne wywieranie wpływu

Krótki warsztat angażujący uczestników, by mogli zacząć zmieniać swoje myślenie  i wywierać mocniej pozytywny wpływ….

Rozwój ścieżki zawodowej w zakresie systemów zarządzania

Chcesz się dowiedzieć jako rolę odrywają systemy zarządzania w nowoczesnej gospodarce oraz jak może wyglądać Twoja ścieżka rozwoju zawodowego w tym obszarze ? Dzięki Nam dowiesz się jakie kwalifikacje mogą okazać się niezbędne dla Twojego przyszłego pracodawcy. Jeśli myślisz o rozpoczęciu Swojej...

IBM Security - bezpieczeństwo i to czego jeszcze nie wiesz.

Podczas prezentacji opowiemy czym zajmuje się IBM Security. Poruszymy temat bezpieczeństwa w liczbach oraz dokonamy analizy poziomu zagrożeń na świecie.

Wykład będzie miał charakter interaktywny - zachęcamy do dyskusji!

Time Management - skuteczne wykorzystanie czasu w realizacji projektu

Czym jest czas i jaką ma wartość? Aspekt czasu w projekcie oraz sposoby efektywnego zarządzania nim. Dowiedz się jak planować, priorytetyzować oraz zarządzać chaosem tak, by osiągać lepsze wyniki.

Jak rozgryźć tajniki rekrutacji i znaleźć pracę marzeń

Podczas szkolenia dowiesz się, od czego zacząć planując swoją karierę zawodową. Otrzymasz wskazówki, dzięki którym będziesz częściej zapraszany na rozmowy rekrutacyjne, a co za tym idzie - zwiększysz swoje szanse otrzymania wymarzonej pracy. Dowiesz się także, jak wygląda proces rek...

Budowanie dobrych relacji w zespole. Dlaczego retrospektywa w scrumie jest tak istotna?

Co to jest zwinna praca? Dlaczego nie lubimy zmian i dlaczego tak ciężko wprowadzić je w dużych organizacjach? Kiedy najlepiej integrować zespół i w jaki sposób eliminować techniczne przeszkody pojawiające się w sprintach? Jak włączyc wyższe kierownictwo w filozofię Agile? Sprawdź j...

Komunikacja w projektach

Dowiedz się czym jest projekt i jak komunikacja może doprowadzić do jego porażki lub sukcesu. Zostań uczestnikiem projektu w trakcie warsztatu, który pozwoli Ci doświadczyć aspektów komunikacji i jej wpływ na sukces Twojej inicjatywy.

The art of mindful decision making

We all know that quality of our life is defined by decisions we make. It’s all about the everyday choices we are facing. In this workshop you will learn how to make decisions from a space of clarity and peace. How to make decisions that resonate with your authentic self and ultimately lead...

Jak budować karierę nie wiedząc co chcesz robić?

"Zastanów się co lubisz w życiu robić - a potem zacznij to robić"
A co jeżeli nie znasz odpowiedzi na to pytanie? Jak nie zmarnować pierwszych lat kariery zanim odkryjesz czemu chcesz ją poświęcić? Jak przygotować się do pracy w zawodach, których dzisiaj nie ma, ora...

Sukces w procesie rekrutacji – jak zostać kandydatem idealnym?

Szkolenie zdradzi uczestnikom tajniki procesu rekrutacji. Podpowie co zrobić, aby zdobyć pracę marzeń (począwszy od przygotowania CV aż po rozmowę rekrutacyjną) oraz w jaki sposób świadomie budować markę osobistą na rynku pracy.

Szkolenie dedykowane jes...

Praca w globalnej organizacji, współpraca z remote teamami/managerami.

Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki sposób wspołpracujemy z naszymi partnerami na różnych kontynentach, gdzie pracownicy mają szefów w innych lokalizacjach oraz kolegów w innych panstwach. Praca w projekcie o globalnym zasiegu oraz w różnych strefach czasowych...

Mindfulness and Self empowerment

“You are the most influential person you will talk to all day”-Zig Ziglar.

Standing in front of the mirror and encouraging yourself is a great exercise, but is it enough in order to really feel this power? During the workshop we will explore examples and see how self-develop...

How to be more efficient and less stressed?

In modern world, efficiency is usually assessed by the amount of stress we take. The more you are stressed the more productive. But is it really so? Is there a way to increase efficiency at work and save your peace of mind? What are the factors that define our efficiency and what are the factors...

SZKOLENIE IT: Jak rzeźnik może zostać programistą?

Dowiedz się jak zmienić swój zawód na zawód przyszłości i w pół roku zarabiać 3000 zł. Jesteśmy uczestnikami 4 rewolucji przemysłowej. Zawody technologiczne są dzisiaj gwarancją zatrudnienia i dobrej płacy. Ogromne zapotrzebowanie rynku otwiera drogę do przebranżowienia....

Jak się ma idealna sprzedaż do rozmowy kwalifikacyjnej?

Jak zdobyć pracę marzeń? Wykorzystanie dobrych praktyk stosowanych przez najlepszych handlowców do zdobycia pracy dającej satysfakcję.

Struktura warsztatu:

1. Kim jestem?

2. Kim jest mój potencjalny pracodawca?

3. Co mam robić?

4. Zd...

Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę – jak nie dać się oszukać.

Jak szukać bezpiecznej pracy za granicą?

Przedstawienie źródeł poszukiwania bezpiecznych ofert pracy - na stronach EURES (www.eures.dwup.pl, www.eures.praca.gov.pl, www.eures.europa.eu), Facebook, podczas wydarzeń w regionie: targi, rekrutacje.

...

Jak biologia molekularna zmienia świat i jak Ty możesz zmieniać go z nami?

Myślisz, że biologia molekularna i genetyka to czarna magia rodem z seriali telewizyjnych takich jak CSI? Przyjdź na nasze seminarium i zobacz jak biologia molekularna obecna jest właściwie w każdym aspekcie naszego życia. Opowiemy między innymi o metodach wykorzystywanych w takich dziedzinach ja...

Jak sprytnie mówić o swoich sukcesach i kryzysach podczas rozmowy o pracę?

Siadając przed rekruterem, często spodziewamy się tego pytania: Jakie są Twoje mocne, a jakie słabe strony? Pytanie może pojawiać się w różnej formie, m.in prośby o opowiedzenie o sukcesie, wynikach pracy, przezwyciężonych kryzysach. To co się nie zmienia, to wystawienie na próbę na...

Znaczenie kompetencji sprzedażowych dla Twojego sukcesu na rynku pracy.

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jaka wiedza, umiejętności oraz postawa mają wpływ na Twój sukces na rynku pracy. Są pewne kompetencje, które stanowią o sukcesie w sprzedaży oraz o skuteczności handlowca. Te umiejętności przydają się również w rozmowach z pracodawcą,...

Jak zostać coachem? Czyli wszystko o coachingu.

Dowiecie się czym jest coaching i jakie są jego rodzaje :

 • life coaching,

 • biznes coaching,

 • executive coaching,

 • diet coaching,

 • sales coaching,

 • team coachin...

Ranga w życiu zawodowym - jak się poczuć pewnie na swoim stanowisku pracy?

Być może boisz się sięgnąć po stanowisko, które Cię interesuje. A może podczas obejmowania kierowniczego stanowiska czujesz, że nie jesteś dość dobra/-y, że na nie nie zasługujesz i musisz się jeszcze bardzo dużo uczyć?

Będziemy rozmawiać o tym czym jest ranga w życiu zawodowym....

Design thinking method – from observations to prototyping.

Ever wondering how to become more innovative and be able to propose prototypes and values? Design thinking is a method, a process of creation solutions that have actual value to the business / customers. It’s been long used in Silicon Valley and works every time it’s been used properl...

Dobre nawyki na rynku pracy.

Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu dowiesz się, jak działają nawyki zgodnie z odkryciami współczesnej nauki. Poznasz też zachowania, które pomogą Ci znaleźć dobrą pracę i będą zwiększać Twoją wartość na rynku pracy.

Daj się poznać pracodawcy – profesjonalne dokumenty aplikacyjne.

Sporządzanie CV w formacie Europass/paszport językowy – jak określić poziom znajomości języka obcego + uznawalność wykształcenia, potwierdzanie kwalifikacji.

Myślenie wizualne w pracy - czyli jak wizualnie przedstawiać dowolne treści?

Pracujesz lub zamierzasz pracować z flipchartem, pisząc na tablicy, tworząc prezentacje, występując publicznie czy tłumacząc jakiekolwiek informacje? Chcesz być lepiej zrozumiany, łatwiej wytłumaczyć to, co przekazujesz, być oryginalny i kreatywny? Do tej pory pracowałeś tylko za pomocą własnego...

Jak określać cele zawodowe i konsekwentnie je realizować.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady konstruowania celów związanych z karierą zawodową, dowiedzą się co może im pomóc w przyszłej karierze zawodowej oraz nauczą się jak pozyskiwać przydatne informacje na drodze rozwoju.

Wykład + ćwiczenia dla uczestników

...

Rozmowa kwalifikacyjna z perspektywy kandydata.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak to, w jaki sposób prezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej jest odbierane przez osoby prowadzące rozmowę. Dowiesz się na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy, czego powinieneś się dowiedzieć zanim wyruszysz na rozmowę oraz w jaki spos&...

Co zrobić, by wybrali właśnie mnie? Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej.

Brakuje Ci pewności siebie podczas rozmów rekrutacyjnych? Masz kłopot z prezentowaniem swoich umiejętności i kwalifikacji? A może paraliżuje Cię stres? Zastanawiałeś się, co blokuje Cię przed znalezieniem pracy marzeń?

Podczas spotkania wzmocnisz mocne strony, które z łatw...

Wyprawa po moc!

Skąd brać siłę i odwagę do znalezienia pracy Twoich marzeń, zmiany stanowiska i odważnego kreowania Swojej ścieżki kariery. Jak nie utknąć po drodze? Jak robić kolejne kroki mimo lęku i niepewności? Jak odważyć się sięgać po swój potencjał i być bardziej autentycznym?

Będzie to s...

Zarządzanie sobą w czasie, czyli efektywność osobista.

„Nie chodzi o to, aby robić wszystkie rzeczy we właściwy sposób.Chodzi przede wszystkim o to, aby robić właściwe rzeczy”. - Peter Drucker

Zarządzanie czasem to zarządzanie sobą. Masz wrażenie, że Twoje obowiązki mnożą się i mnożą, nie wiesz za co się zabrać, wszystko...

Praca 2.0

Nowoczesne technologie przynoszą rewolucyjne zmiany o niespotykanej dotąd skali. Postęp wkracza do każdej dziedziny życia i modyfikuje ją bezpowrotnie. Zmienia się wszystko: sieć relacji społecznych, sposób spędzania wolnego czasu.  Stary model zatrudnienia, w którym najwyższą...

Droga do bogactwa.

Warsztat rozwojowy dla tych, którzy pragną prosperować i generować większe dochody.

Zastanawiałeś się jak przekonania wpływają na przepływ pieniędzy w Twoim życiu? Jakie masz nawyki dotyczące zarabiania i prosperowania? Nie potrafisz utrzymać przy sobie pieniędzy? Masz poczucie n...

Jak decydować żeby nie zwariować?

Czy wiesz według jakiego klucza dokonujesz w życiu wyborów?

Co jest istotniejsze w życiu - kierunek czy cel?

Jak wybrać kierunek spójny z naszymi potrzebami i przekonaniami?

Gdzie się znajduje nasz wewnętrzny azymut i jak go szukać?

Po czym po...

Akcja Rekrutacja - przygotuj się z nami do rozmowy o pracę.

Odkryj kulisy pracy rekrutera i dowiedz się co nam siedzi w głowach ;) Poznaj elementy rozmowy rekrutacyjnej i przygotuj się do niej razem z nami.

Zostań CVninja, a następnie znajdź pracę, w której się zakochasz. Jak to zrobić? Spotkaj się z nami na warsztatach i dowiedz się więc...

Efektywność osobista - jak zarządzać swoim czasem i zasobami.

Jeśli przeczytałeś już dziesiątki książek i artykułów dotyczących zarządzania czasem, a wciąż masz poczucie, że giniesz w nadmiarze zadań i obowiązków, to ten warsztat jest dla Ciebie. Pomożemy Ci uświadomić sobie Twoje położenie w czasie i zdiagnozować w jakich okresach pracujesz n...

RF performance testing – podstawowe pomiary interfejsu radiowego.

Wykład dotyczy pomiarów podstawowych parametrów sygnału radiowego na przykładzie sieci 3G i 4G. Prezentuje metodologię oraz środowiska pomiarowe wykorzystywane przez Wrocławskie Centrum Technologiczne firmy Nokia

Jak polubić siebie?

Łatwo nam kochać i doceniać bliskie osoby, a trudniej samego siebie. Wiem to, ponieważ od blisko 5 lat pracuję jako coach, a temat wzmacniania własnej wartości, zaakceptowania i polubienia siebie to te, które najczęściej pojawiają się podczas sesji.

Kiedy nie do końca akceptujemy...

Każdy jest utalentowany, tylko nie każdy wie jak – uzdolnienia wg Teorii Instytutu Gallupa.

Nie wiesz jak wykorzystać swoje umiejętności? Określenie tego w czym jesteś dobry/a sprawia Ci trudność? Myślisz, że interesuje Cię zbyt wiele dróg? Badacze Instytutu Gallupa, poświęcili 30 lat na dopracowanie teorii i narzędzi pozwalających odkryć naturalne wrodzone zdolności każdej osoby...

Mity i fakty na temat własnej firmy. Z czym wiąże się bycie przedsiębiorcą?

Każdy kiedyś myślał o założeniu własnego biznesu, więc teoretycznie byłoby to szkolenie dla każdego. W praktyce jest to spotkanie dla ludzi, którzy podchodzą do tego poważnie. Wbrew pozorom nie będziemy mówić o bajkach w postaci wolności, niezależności i byciu własnym szefem, a o kł...

Wyzwól swoją charyzmę.

Każdy posiada charyzmę, jednak nie każdy znalazł sposób by ją wyzwolić. Relacje z innymi ludźmi, własny rozwój, biznes i kariera zawodowa to obszary, w których możesz odnieść korzyści stając się osobą charyzmatyczną. Pokażę Ci w jaki sposób wykorzystać do tego właściwe...

Mapa poziomów świadomości - nowe okulary w Twoim życiu.

Czy zadajesz sobie pytanie dlaczego nie możesz określić swojego kierunku w życiu?

Czy doświadczyłeś rozdźwięku między okolicznościami zewnętrznymi a Twoimi potrzebami?

Czy znasz uczucie bycia niezrozumianym?

Czy wiesz dlaczego z niektórymi ludźmi trudno się ko...

Mindfullness w pracy. Trening uważności w trzech prostych krokach.

Jesteśmy nieustannie zabiegani, zajęci tysiącem spraw, zagubieni w dziesiątkach priorytetów. W tym niekończącym się pędzie czasem nawet nie zauważamy, że życie przepływa nam między palcami. Jednocześnie stale towarzyszy nam poczucie, że czegoś w tym życiu brakuje, że nie poświęcamy wystarc...

Motywatory życiowe, a motywacja zawodowa.

Jak poznać co motywuje mnie samego? Jak poznać co motywuje innych? Czym są motywatory życiowe? Jeśli czasem zadajesz sobie takie pytania poznaj nowe podejście do motywacji w oparciu o Reiss Motivation Profile.

Moje życiowe motywatory - mocne strony, cele i wartości.

Trzy stopn...

Wystąpienia i prezentacje - wzmocnij pewność siebie.

Wystąpienia publiczne, prezentacje czy wywiady medialne to nieodłączne aspekty pracy w wielu branżach. Podczas warsztatu poznasz podstawowe techniki pomagające opanować stres podczas wystąpień. Dowiesz się: - jak ustawiać się przed kamerą – jak budować spójny i klarowny przekaz. Poćw...

Kaufland dla przedsiębiorczych - trening negocjacyjny.

Przyjdź na nasze warsztaty i sprawdź się jako negocjator.

Praca w międzynarodowej korporacji i jednoczesne bycie przedsiębiorcą wydaje Ci się niemożliwe? Niekoniecznie.

U nas możesz tego doświadczyć – sprawdź, jak my to robimy. Jeśli lubisz wyzwania, samodzielność i decy...

Tricks & Tips for Learning English

Na naszym warsztacie pokażemy Ci kilka sposobów na to, jak odnajdywać przyjemność w uczeniu się angielskiego.

To do nas należy wybór, czy język obcy będzie naszym kompleksem, czy wyzwaniem; przykrym obowiązkiem czy przyjemnym zdobywaniem kolejnej umiejętności. Nie chowaj s...

Etat czy własna firma - różnice, wady i zalety.

Jeszcze parę lat temu, większość z nas pracowała na tzw. „etacie” , mając podpisaną umowę o pracę. Niewiele osób decydowało się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Własna firma była nie lada wyzwaniem. Obecnie wiele się w tych kwestiach zmieniło. Coraz więcej os&o...

Zarządzanie i planowanie kariery zawodowej. Jak osiągnąć sukces na rynku pracy?

Każdy z nas potrzebuje źródła utrzymania i spełnienia. Może mamy w głowie wizję wymarzonej pracy, ale jakie kroki podjąć, aby zacząć się do niej zbliżać? Trudno liczyć na to, że stanowisko, którego pragniemy, spadnie nam z nieba. Lepiej wyposażyć się w zestaw użytecznej wiedzy, narz...

Praca w globalnej organizacji – co to oznacza i jak się odnaleźć w takim środowisku?

Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki sposób współpracujemy z naszymi partnerami na różnych kontynentach, gdzie pracownicy mają szefów w innych lokalizacjach oraz kolegów w innych państwach. Praca w projekcie o globalnym zasięgu oraz w różnych strefach cz...

Pierwsze dni bez Malucha - warsztat emocji dla mam powracających do pracy.

Pierwsze dni w przedszkolu czy żłobku to wielkie przeżycie zarówno dla rodziców, jaki i dziecka, dlatego zachęcam Cię do warsztatu, podczas którego przekonasz się: - jak walczyć ze stresem adaptacyjnym – jaką formę opieki wybrać dla dziecka - jak zacząć żłobkową czy prz...

Jak skutecznie korzystać z internetowej giełdy pracy na przykładzie InfoPraca.pl.

Jak skutecznie korzystać z internetowej giełdy pracy na przykładzie InfoPraca.pl:

- jak założyć i prowadzić profil;

- jak wykorzystać wszystkie funkcjonalności;

- jak otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy, dopasowanych do oczekiwań;

- jak szukać...

Przybądź! Zobacz! Wygraj! Czyli droga inżyniera na szczyt!

Za międzynarodowym sukcesem polskiej branży Automotive stoją firmy rodzinne. Ich atutem jest przyjazna atmosfera w pracy, elastyczne podejście do pracownika, szybkie podejmowanie decyzji. Nie ma w nich wyścigu szczurów, lepiej wykorzystują indywidualne umiejętności i motywują celując w dok...

Rozwój lidera - Leadership.

"Lider prowadzi ludzi tam, gdzie chcą iść. Wybitny lider prowadzi ludzi tam, gdzie niekoniecznie chcą iść, ale powinni tam być."- Rosalynn Carter

Lider XXI wieku- to co najwięksi liderzy robią inaczej.

Autorytet Zwierzchnika.

Czynniki budujące autorytet lid...

Tworzenie mapy naturalnych talentów wg Teorii Instytutu Gallupa.

Myślisz, że interesuje Cię zbyt wiele dróg? NIe wiesz w którą stronę pokierować swoim rozwojem zawodowym? Badacze Instytutu Gallupa, poświęcili 30 lat na dopracowanie teorii i narzędzi pozwalających odkryć naturalne wrodzone zdolności każdej osoby. Udowodnili, że praca w obszarze ta...

Ile zarobię ? Czyli jak wyliczyć wynagrodzenie na różnych umowach?

Często spotykamy się z wątpliwościami osób zatrudnianych u różnych pracodawców, dotyczącymi różnicy pomiędzy wynagrodzeniem brutto a netto. Jak wszyscy wiemy kwota, którą otrzymujemy za naszą pracę jest niższa, od tej zapisanej w umowie.  Z czego wynikają o...

Wytrwałość i samodyscyplina - trening mentalny.

Sukces oraz siła psychiczna idą ze sobą w parze. Siła psychiczna to zdolność rozwoju odporności, wytrwałości oraz pewności siebie. Jest głównym czynnikiem umożliwiającym osiągnięcie szczytowej formy i najlepszych wyników. Najważniejsze przeszkody w osiąganiu celów to właśnie...

Jak się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jak:

- zostać zauważonym przez rekrutera,

- dostać się na rozmowę kwalifikacyjną,

- zrobić dobre wrażenie,

- skutecznie zaprezentować swoją wartość,

- nie palić mostów,

+ jak nie myśleć stereotypowo.

 

Hands-on guide to modern front-end with React and Redux.

As the web technology evolves rapidly, the number of available tools, patterns and frameworks to use is growing exponentially. This paradox of choice is also known as JavaScript fatigue and leads to confusion if you learn it all by yourself. While our workshops, You'll learn the history, the...

Jak nowoczesne rozwiązania ERP firmy Infor wspierają biznes naszych klientów?

Infor jest liczącym się w świecie dostawcą oprogramowania biznesowego i usług, zapewniającym wsparcie 90.000 klientów w 170 krajach. Dzięki dopasowaniu do wymagań konkretnej branży, a także wykorzystaniu nowoczesnych technologii nasze rozwiązania przyczyniają się do usprawnienia proces&oac...

DAJ SOBIE SPOKÓJ, czyli jak poradzić sobie ze stresem przed rozmową o pracę.

Czy zastanawiasz się dlaczego niektórym rozmowy rekrutacyjne przychodzą z łatwością, a innym spędzają sen z powiek? A może chcesz nauczyć się radzić sobie ze napięciem pojawiającym się przed rozmową o pracę? Jeśli stres towarzyszy Twojemu życiu i chcesz zacząć go kontrolować zapraszamy na...

POMYSŁ NA MARKĘ - warsztat dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności lub pracujących dl

Warsztat przeznaczony dla osób planujących założyć własną działalność lub pracujących w mikroprzedsiębiorstwach. Podczas warsztatu uczestnicy prowadzeni metodami coachingowymi wypracują ogólny pomysł na markę lub strategię marketingową odpowiadającą potrzebom klientów o pożąd...

Design-to-Value Masterclass: Winning the battle for low-cost, high-value products

To Whom: Cost/ Product/ Process/ R&D (hardware) Engineers Purpose: Getting insights & fresh McKinsey view: how to reduce cost and create innovative products across industries.

We will show a fact based, cross-functional approach to increase product value and reduce cost by selec...

Spójny wizerunek w sieci i realu z elementami dress code

Wizerunek osobisty jest bardzo ważnym elementem budującym markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada nam czy naszej firmie. Świadomość siebie , typ...

Jak gadać, żeby się dogadać – sztuka efektywnej komunikacji

Warsztat bazuje na najnowszych badaniach z obszaru kognitywistyki i psychologii poznawczej, czyli tego jak działa nasz mózg, ale wszystko będzie podane w sposób pozwalający zastosować treści, ponieważ w efektywnej komunikacji najistotniejszy jest jej aspekt praktyczny. Zero teoretyz...

Z jakim pracodawcą warto wyruszyć w podróż? Wartości w miejscu pracy

Każda firma definiuje siebie wokół różnych wartości, jednak niektóre z nich wydrukowane są tylko na plakatach jako puste słowa. Powoduje to, że pracownicy coraz częściej zmieniają pracę… Zastanawiałeś się z jakim pracodawcą chcesz pracować? Czego oczekujesz od niego? T...

Komunikacja interpersonalna czyli jak mówić by nas zrozumiano.

Relacje międzyludzkie są niezwykle ważnym procesem w życiu każdego człowieka, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jakość kontaktów interpersonalnych wyznacza skuteczność życiowych dążeń, dlatego warto zainwestować w rozwój swoich zdolności komunikacyjny...

Jak zadbać o produktywność w pracy, czyli satysfakcja i wyniki w pracy

Zakładając, że w pracy spędzamy 1/3 część doby, warto ten czas spędzać mądrze. Szkoda życia na czekanie na piątek, piąteczek, piątunio – jeżeli tak będziemy postrzegać pracę, to przyjdzie nam żyć 2/7 życia, Podczas warsztatu przedstawię dobre praktyki z polskich firm, narzędzia, któr...

Wstęp do zarządzania sobą w czasie.

Krótki trening omawiający podstawowe założenia wiedzy o zarządzaniu sobą w czasie oraz prezentujący proste ćwiczenia i techniki z obszaru tzw. „umiejętności miękkich”. Jest to wstępne szkolenie dla osób pragnących zwiększyć wiedzę dotyczącą doboru celów i poprawić...

Kaufland dla przedsiębiorczych - trening negocjacyjny

Praca w międzynarodowej korporacji i jednoczesne bycie przedsiębiorcą wydaje Ci się niemożliwe? Niekoniecznie. U nas możesz tego doświadczyć - sprawdź, jak my to robimy.

Jeśli lubisz wyzwania, działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji, to idealne miejsce dla Ciebie. Umies...

MAMA W PRACY - warsztat emocji dla mam.

Pierwsze dni w przedszkolu czy żłobku to wielkie przeżycie zarówno dla rodziców, jaki i dziecka, dlatego zachęcam Cię do warsztatu, podczas którego przekonasz się: - jak walczyć ze stresem adaptacyjnym – jaką formę opieki wybrać dla dziecka - jak zacząć żłobkową czy prz...

Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę – jak nie dać się oszukać

Jak szukać bezpiecznej pracy za granicą?

Przedstawienie źródeł poszukiwania bezpiecznych ofert pracy - na stronach EURES (www.eures.dwup.pl, www.eures.praca.gov.pl, www.eures.europa.eu), Facebook, podczas wydarzeń w regionie: targi, rekrutacje.

Przygotowanie d...

Budowanie Marki Osobistej

Ja =Marka! Każdy z nas jest ‘jakiś’ w oczach innych. Zbuduj swoją świadomą i zdrową markę z JesteśOK.pl.

 

Zmierz się z Twoim wewnętrznym Sabotażystą.

Pomyśl …jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś ze swojego słownika wyrzucił słowo problem i zastąpił je słowem wyzwanie? Nie ma gotowej recepty na swobodne opuszczenie „strefy komfortu”. Chcesz zmiany w swoim życiu? Obudź w sobie ciekawość i wyrusz w podróż ...w głąb sie...

Dopasowanie stanowiskowe – co to jest i jak to zrobić?

Niedopasowanie stanowiskowe – obsadzenie stanowisk, osobami, których predyspozycje, zasoby i umiejętności są nieadekwatne do oczekiwań w danym miejscu. Co może zrobić potencjalny pracownik, kandydat do pracy, żeby zadbać o zwiększenie dopasowania, które przyniesie mu więcej ko...

Jak lepiej się zorganizować i więcej osiągać

W trakcie warsztatu zagramy w grę, która pokaże mechanizmy dobrego organizowania. Przećwiczymy później na przykładach na czym polega dobra organizacja i jak mądrze inwestować swój czas. Warsztat dostarczy garść praktycznych narzędzi i umiejętności     

Daj się poznać pracodawcy – profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Sporządzanie CV w formacie Europass/paszport językowy – jak określić poziom znajomości języka obcego + uznawalność wykształcenia, potwierdzanie kwalifikacji.

 

Zarządzanie Nieruchomościami - Sukces do wynajęcia!

Wiesz jakich trików marketingowych i finansowych należy użyć planując strategię wynajmu powierzchni? Poznaj sposoby na efektywne zarządzanie powierzchniami komercyjnymi.

Z nami to proste! Przyjdź i WYNAJMIJ SUKCES z firmą Kaufland!

 

Body Power – energia z ciała. Jak spać, jeść i odpoczywać, by przetrwać nawał pracy w pracy? ;-)

Podczas tego wykładu, zawierającego mnóstwo praktycznych porad do zastosowania „od ręki”, dowiecie się m.in.:

 • Jak pracujemy i dlaczego nie wykorzystujemy w 100 % swoich możliwości?

 • Jak powstaje energia z ruchu i jakie ma znac...

Jak skutecznie doprowadzać sprawy do końca? Słów kilka o realizacji projektów

Wszyscy mamy marzenia, ale tylko niektórzy faktycznie je realizują. Zabiorę Cię w podróż po planowaniu, ustalaniu celów i realizacji swoich marzeń. Dowiesz się, jak ustalać priorytety, jak planować zadania i jak nimi zarządzać w czasie. Poznasz podstawy budżetowania i zarządz...

Praca w Europie czeka na Ciebie – tu mieszkaj tam pracuj

Zawody deficytowe w Europie, oferty pracy, poszukiwani specjaliści, przedstawienie sytuacji na europejskim i transgranicznym rynku pracy pod kątem ofert pracy jakie posiadamy i poszukiwanych zawodów.

 

Pierwsze 30 dni w pracy- czyli jak sprzedawać produkty, usługi i SIEBIE

Dostałeś tę pracę – GRATULUJE! Jeżeli Ci się jednak wydaje, że w nowej pracy nie będziesz sprzedawcom to się mylisz. Na szkoleniu dowiesz się co i jak robić, by sprzedawać przede wszystkim siebie. Laborantka, księgowy, team leader, tłumacz, manager - wszyscy pracujemy dla dobra klient&oacut...

Skuteczność osobista kluczem sukcesu zawodowego

Warsztat poświęcony budowaniu skuteczności osobistej, rozumianej jako umiejętność skutecznego planowania i realizowania swoich celów, budowanie sprzyjających nawyków, świadomość swojej wartości oraz radzenie sobie z emocjami i stresem. Warsztat polecany wszystkim osobom, któr...

Ekspansja, czyli właściwie co? Dowiedz się więcej, na krótkim kursie

Na naszych warsztatach przez moment staniesz się ekspanderem. Chcemy, abyś pomógł nam w znalezieniu dwóch lokalizacji pod przyszłe markety Kaufland w jednym z dużych miast.

W tym celu musisz dokonać analizy miasta i obrać określoną strategię. W trakcie tej części zadania d...

Pracuj mądrze, a nie dużo – jak efektywnie zorganizować czas pracy?

Zdarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja, że jedni koledzy, ludzie z zespołu, w którym działasz pracują ze spokojem i uporządkowaniem, podczas gdy inni „biegają z taczkami”, których nawet nie zdążyli załadować i wciąż są w niedoczasie. A może ty właśnie jesteś taką osobą? Pi...

Egzystencja Pełna Znaczenia - jak tworzyć relacje pomiędzy życiem zawodowym, osobistym i społecznym.

Program szkolenia ułatwia formułowanie i analizę najważniejszych celów w życiu osobistym, zawodowym i społecznym. Zwraca uwagę na istotne zależności pomiędzy tymi obszarami. Pomaga zdefiniować indywidualne zdolności i umiejętności, niezbędne w codziennej pracy.

Istotą p...

Mój wewnętrzny bohater - droga do kariery zawodowej

Szkolenie inspiruje i pokazuje, że w każdym z nas jest bardziej i mniej świadomy bohater. Świadomy siebie i sensu drogi, którą podąża lub chce podążać. Spotkanie prowokuje do przemyślenia czy znam swoją drogę i jej cel, czy podążam nią? Czy tylko znam ale nie podążam? A może podążam ale ni...

Zarządzanie swoją karierą przez cele - błędy popełniane przy wyznaczaniu celów. Dlaczego nie osiągam

Szkolenie konfrontuje utarte schematy określania i realizacji celów oraz wskazuje na konkretne błędy, które popełniamy. Spotkanie odpowiada na pytanie dlaczego nie osiągamy tego co chcemy? W szkoleniu przedstawianych jest bardzo wiele ciekawych przykładów, które wskazu...

Mistrzowskie wystąpienia publiczne

Podczas warsztatu poznasz:

- 4 warstwy mistrzowskiej prezentacji;

- 3 sztuczki używane przez 10% najlepszych Mówców;

- 2 sposoby na przygotowanie idealnej mowy;

- 1 warunek, dzięki któremu wszystko powyższe nie będzie miało znaczenia .<...

Nie przegap stacji do wymarzonej pracy!

Czy istnieje wymarzona praca? My uważamy, że tak! Zapraszamy Was na warsztat z wykorzystaniem metody design thinking, który pozwoli odkryć komponenty wymarzonej pracy. Celem warsztatu jest wypracowanie recepty na to, jak jej szukać, a w konsekwencji - jak ją znaleźć. Wspólnie odkryj...

Spójny wizerunek w sieci i realu z elementami dress code

Wizerunek osobisty jest bardzo ważnym elementem budującym markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada nam czy naszej firmie. Świadomość siebie , typ...

Tyle samo dostajesz ile dajesz – warunki pracy a produktywność pracownika

Szkolenie będzie dotyczyło nastawienia kandydata do procesu poszukiwania pracy oraz wpływu podejścia pracodawcy na zaangażowanie i produktywność pracowników. Omówimy na przykładach następujące kwestie:

1.Etap przygotowania CV: analiza CV – ja...

Autoprezentacja w procesie rekrutacji

Egzamin, pierwsza randka i rozmowa o pracę. Co łączy te 3 sytuacje?

W każdej z nich zależy nam, żeby dobrze wypaść w oczach innych, a na nasz sukces wpływa wiele czynników związanych  z werbalną i niewerbalną komunikacją.

A jak zadbać o autoprezentację w kontakcie...

„Wiarygodność w oczach pracodawcy” – jak budować taki wizerunek podczas rozmowy rekrutacyjnej

Warsztat poświęcony budowaniu wizerunku kandydata podczas rozmowy rekrutacyjnej. Poruszone zostaną zagadnienia ubiegania się o pracę w kontekście stanowiska pracy, uwarunkowań kulturowych (kandydaci ze Wschodu) oraz formy prowadzenia interview. Uczestnicy zdobędą praktyczne podpowiedzi i wskaz&oa...

Baza na Marsie

Agencja kosmiczna postanowiła wybudować na Marsie pierwszą bazę kosmiczną. Przedsięwzięcie to realizowane będzie za pomocą szeregu projektów. Wyzwanie polega na tym, że pierwszy projekt ze względu na presję rządu realizowany jest ad hoc, bez planu. Zespół ma w ten sposób szan...

Jak sprzedać się na rozmowie kwalifikacyjnej

Jak się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej, czyli jak:

- zostać zauważonym przez rekrutera

- dostać się na rozmowę kwalifikacyjną

- zr...

Jak być Agile w każdej sytuacji?

Agile to nie tylko projekty IT. Zwinnym można być wszędzie, nawet w domu. Podczas szkolenia, pokażę Ci jak być efektywnym w czasie i jak wykorzystać jedną ze zwinnych metodyk do pokonywania trudności w osiąganiu celów prywatnych i zawodowych.

Warsztat poprowadzi:

Piotr...

Autoprezentacja oczami Analizy Transakcyjnej, czyli co nas blokuje, co nas motywuje?

Warsztat oparty na metodzie Analizy Transakcyjnej, która bardzo dynamicznie rozwija się na świecie i w Polsce. Pozwoli zrozumieć, co powoduje, że wychodzimy niezadowoleni z rozmów kwalifikacyjnych, egzaminów, czy innych sytuacji, w których podlegamy ocenie. Poszerzy wi...

Jak gadać, żeby się dogadać – sztuka efektywnej komunikacji

Warsztat bazuje na najnowszych badaniach z obszaru kognitywistyki i psychologii poznawczej, czyli tego jak działa nasz mózg, ale wszystko będzie podane w sposób pozwalający zastosować treści, ponieważ w efektywnej komunikacji najistotniejszy jest jej aspekt praktyczny. Zero teoretyz...

Zarządzanie i planowanie kariery zawodowej - Jak osiągnąć sukces na rynku pracy?

Każdy z nas potrzebuje źródła utrzymania i spełnienia. Może mamy w głowie wizję wymarzonej pracy, ale jakie kroki podjąć, aby zacząć się do niej zbliżać? Trudno liczyć na to, że stanowisko, którego pragniemy, spadnie nam z nieba. Lepiej wyposażyć się w zestaw użytecznej wiedzy, narz...

X-Press yourself - czyli jak dobrze przygotować się do rekrutacji.

Jesteś już po kilku rozmowach rekrutacyjnych i zastanawiasz się czy wszystko poszło ok? A może ta pierwsza rozmowa jest jeszcze przed Tobą?

Zapraszamy na szkolenie z ekspertami firmy Nesperta, właściciela marki Semilac:

X-Press yourself - czyli jak dobrze przygotować się do...

Kim jest świadomy kupiec?

Krótki panel tematyczny, dotyczący roli kupca w organizacji globalnej w ujęciu dynamicznym. Jakie wyzwania stoją przed kupcem, dlaczego rola kupca jest kluczowa dla organizacji będącej liderem na rynku, jakimi cechami powinien wykazywać się świadomy swojej roli kupiec?

Komunikacja interpersonalna czyli jak mówić by nas zrozumiano.

Relacje międzyludzkie są niezwykle ważnym procesem w życiu każdego człowieka, zarówno w życiu prywatnym , jak i zawodowym. Jakość kontaktów interpersonalnych wyznacza skuteczność życiowych dążeń, dlatego warto zainwestować w rozwój swoich zdolności komunikacyjnych, któ...

Jak zadbać o produktywność w pracy, czyli satysfakcja i wyniki w pracy

Zakładając, że w pracy spędzamy 1/3 część doby, warto ten czas spędzać mądrze. Szkoda życia na czekanie na piątek, piąteczek, piątunio – jeżeli tak będziemy postrzegać pracę, to przyjdzie nam żyć 2/7 życia, Podczas warsztatu przedstawię dobre praktyki z polskich firm, narzędzia, któr...

Jak radzić sobie ze zmianami w życiu? Pokolenia a zmiany.

Zmiany to jedyna pewna rzecz w życiu – słyszymy takie hasło dosyć często, wydaje się nam to oczywiste, jesteśmy świadkami tego zjawiska w różnych skalach. A jednak, kiedy nas dotyczy, różnie reagujemy. Zarówno Ci, którzy przeprowadzają zmiany, jak i Ci, któ...

Siła pierwszego wrażenia, czyli jak kształtować własny wizerunek w miejscu pracy

“Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz” -  tym starym powiedzeniu jest dużo prawdy.  Pamiętaj  jednak,  że masz całkiem realny wpływ na to, jak jesteś odbierany przez innych.  
Podczas wykładu:

- podpowiemy Ci jakich technik używać, a...

O poszukiwaniu pracy sensownej - zgodnej z indywidualnymi wartościami i talentami

Jak powiedział Steve Jobs:„Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha. Jeśli jeszcze tego nie znaleźliście - szukajcie dalej, nie ustawajcie.”

W dobie globalizacji i silnych przemian społeczno-gospodarczych stajemy przed wyzwanie...

Idealne CV – jak napisać CV, które zwróci uwagę pracodawcy i zapewni Ci wymarzoną pracę?

Jak napisać CV wie każdy: dane, wykształcenie, doświadczenie. Ale czy zastanawiałeś się, dlaczego wysyłasz tak dużo aplikacji, a tak rzadko jesteś zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne? Posiadasz, przecież wymienione w ogłoszeniu wymagania i umiejętności. Być może problem tkwi w Twoim CV. Podczas...

Dopasowanie stanowiskowe – co to jest i jak to zrobić?

Niedopasowanie stanowiskowe – obsadzenie stanowisk, osobami, których predyspozycje, zasoby i umiejętności są nieadekwatne do oczekiwań w danym miejscu. Co może zrobić potencjalny pracownik, kandydat do pracy, żeby zadbać o zwiększenie dopasowania, które przyniesie mu więcej ko...

Zmierz się z Twoim wewnętrznym Sabotażystą.

Pomyśl …jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś ze swojego słownika wyrzucił słowo problem i zastąpił je słowem wyzwanie? Nie ma gotowej recepty na swobodne opuszczenie „strefy komfortu”. Chcesz zmiany w swoim życiu? Obudź w sobie ciekawość i wyrusz w podróż ...w głąb sie...

Trzy kroki do wymarzonej pracy

Szkolenie, które ma na celu przygotowanie studenta do poszukiwania pracy, przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz umiejętnego zaprezentowania się w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Na szkoleniu dowiemy się czego oczekują obecnie pracodawcy od kandydatów do pracy? W jaki spo...

Zbuduj pierwszy kontakt tak, aby Cię zapamiętali.

Neurofizjologia - to prostsze niż myślisz. Kilkanaście pierwszych milisekund decyduje o tym, czy druga osoba chce nas poznać. Na pewno poznając nową osobę doświadczałeś tego, że od razu ją lubiłeś bądź nie miałeś ochoty kontynuować tej znajomości. Na tym krótkim warsztacie dowiesz się, co...

Jak skutecznie doprowadzać sprawy do końca? Słów kilka o realizacji projektów

Wszyscy mamy marzenia, ale tylko niektórzy faktycznie je realizują. Zabiorę Cię w podróż po planowaniu, ustalaniu celów i realizacji swoich marzeń. Dowiesz się, jak ustalać priorytety, jak planować zadania i jak nimi zarządzać w czasie. Poznasz podstawy budżetowania i zarządz...

Moje miejsce w zespole – jak znaleźć „wspólny język” z innymi?

Jesteśmy społeczeństwem o coraz wyższym poziomie wykształcenia. Teoretycznie, powinniśmy zatem dobrze radzić sobie z sytuacjami nowymi czy trudnymi dla nas, do jakich niewątpliwie należy rozpoczęcie pracy, wejście do nowego zespołu współpracowników. Z mojego 20 – letniego dośw...

Profesjonalny warsztat handlowca czyli podstawa obsługi klienta.

Jakość obsługi klienta to bardzo ważna strategiczna kwestia, której dużo uwagi powinny poświęcać osoby odpowiedzialne za działania sprzedażowe w firmach.

Wyznaczając przy tym  poszczególne kwestie:

1. Zastanów się - gdybyś był klientem swojej firmy to...

Pracuj mądrze, a nie dużo – jak efektywnie zorganizować czas pracy?

Zdarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja, że jedni koledzy, ludzie z zespołu, w którym działasz pracują ze spokojem i uporządkowaniem, podczas gdy inni „biegają z taczkami”, których nawet nie zdążyli załadować i wciąż są w niedoczasie. A może ty właśnie jesteś taką osobą? Pi...

Egzystencja Pełna Znaczenia - jak tworzyć relacje pomiędzy życiem zawodowym, osobistym i społecznym.

Program opracowany jest na podstawie "The Meaningful Existence Model" Davida Gordona

Istotą programu jest wsparcie młodych ludzi wchodzących na rynek pracy. Pomaga w uzyskaniu odpowiedzi na następujące zagadnienia: 

Jak odkryć sens swojego życia? Uzyskać  z...

FRIS® jako innowacyjne narzędzie do budowania efektywnych zespołów i zarządzania talentami pracownik

Firma to ludzie, którzy ją tworzą. Czynnikiem sukcesu pracy zespołowej staje się dziś zarządzanie różnorodnością, rozwój potencjału pracowników oraz skuteczna komunikacja między nimi. FRIS® wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom pokazując, jak budować efektywne zespoły i...

KIEROWNIK PROJEKTU - PRINCE2® FOUNDATION

Akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation powstało w oparciu o brytyjskie doświadczenia w zakresie zarządzania projektami.

Metodyka PRINCE2® daje optymalną podstawę do realizacji dowolnych projektów

w firmach oraz instytucjach o dowolnej wielkości i branży. Spr...

Coaching - narzędzia coachingowe

W dziedzinie coachingu można zastosować metody i narzędzia wykorzystywane w warsztatach z kreatywności, umiejętności interpersonalnych, zarządzania a nawet innowatyki.

Skutecznym narzędziem używanym w procesie coachingu jest KOŁO ŻYCIA, które pomaga klientowi określić obszar życi...

Konflikty są wszędzie - a jeśli pojawią się w nowej pracy? Innowacyjne spojrzenie na to "kto ma prob

W codziennym życiu dokonujesz ciągłych wyborów, czy Twoje relacje są poprawne, czy kończą się konfliktem. Na ile potrafisz zdiagnozować te sytuacje, aby zobaczyć „kto ma problem”? Dowiesz się jakie są rodzaje konfliktów i dlaczego tak ważne jest, aby je dobrze rozr&oacut...

Co odróżnia lidera od eksperta, czyli do czego przydają się kompetencje miękkie na rynku pracy?

Szukasz pracy? Masz aspiracje do bycia liderem w zespole lub do zarządzania zespołem? Dzisiaj w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym, potrzebne są nie tylko zespoły silne merytorycznie, ale również elastyczne i szybko reagujące na zmiany. Dowiedz się, jakie wyzwania stawia to...

Mity i fakty na temat własnej firmy - Z czym wiąże się bycie przedsiębiorcą?

Każdy kiedyś myślał o założeniu własnego biznesu, więc teoretycznie byłoby to szkolenie dla każdego. W praktyce jest to spotkanie dla ludzi, którzy podchodzą do tego poważnie. Wbrew pozorom nie będziemy mówić o bajkach w postaci wolności, niezależności i byciu własnym szefem, a o kł...

ZDOBĄDŹ UPRAWNIENIA AgilePM® FOUNDATION V.2 - koncepcja zwinnego zarządzania.

Agile Project Management – AgilePM® (zwinne zarządzanie projektami) jest obecnie najpopularniejszą w Europie metodyką zarządzania projektami. AgilePM® jest podejściem, zapewniającym dużą elastyczność zarządzania przy jednoczesnym zachowaniu koncepcji projektu wymagającego standard&o...

Motywacja - Wizerunek

Coaching motywacyjny pomaga odnaleźć samego siebie w naszym złożonym, multidyscyplinarnym świecie. To szkoła życia, w której sam odkrywasz w sobie nauczyciela i ucznia. I uświadamiasz sobie, że ten proces będzie trwał do końca życia.

Uczestniczenie w tym procesie, pozwala kliento...

FREELANCER W BRANŻY IT ASPEKTY PRAKTYCZNO-PRAWNE

Pracujesz na zlecenie? Posiadasz działalność lub myślisz o założeniu własnej firmy? Jesteś freelancerem - tworzysz strony WWW czy grafikę? Jeśli tak - koniecznie sprawdź materiał, który dla Ciebie przygotowaliśmy. W kursie poznasz popularne typy umów ora...

BUDOWANIE WARTOŚCI MARKI W INTERNECIE

Budowanie wartości marki w internecie to nie tylko trend, lecz cały zasób wiedzy, która w dalszym ciągu się rozwija. To wiedza, która jest nabywana wraz z rozwojem technologii, a przede wszystkim gospodarki cyfrowej.

Bardzo ważnym elementem w czasach gospodarki cyfr...

SPRZEDAŻ W INTERNECIE ASPEKTY PRAKTYCZNO-PRAWNE

W dzisiejszych czasach rozwój technologiczny jest bardzo dynamiczny, coraz częściej  tradycyjne metody wypierane są poprzez nowe technologie. Internet to aktualnie najważniejsze medium dla biznesu. Globalna sieć www jest najszybciej rozwijającym się sektorem dotyczącym interakcji międ...

Czy ma Pan jeszcze jakieś pytania ? 10 rzeczy, o które powinieneś zapytać rekrutera
ZARZĄDZANIE TEMPERAMENTAMI W PRACY PROJEKTOWEJ

Zbudowanie efektywnego zespołu to trudne zadanie. W grę wchodzą nie tylko indywidualne kompetencje, ale także charakterologiczne uwarunkowania jednostek.

W trakcie modułu Elżbieta Malik  opowie, jak właściwie dobierać ludzi do projektu, jak ich motywować i dobierać zad...

Body Power – energia z ciała. Jak spać, jeść i odpoczywać, by przetrwać sesję ;-)

Podczas tego wykładu, zawierającego mnóstwo praktycznych porad do zastosowania „od ręki”, dowiecie się m.in.:

 • Jak pracujemy i dlaczego nie wykorzystujemy w 100 % swoich możliwości?

 • Jak powstaje energia z ruchu i jakie ma znac...

Mój wewnętrzny bohater - droga do kariery zawodowej

Szkolenie inspiruje i pokazuje, że w każdym z nas jest bardziej i mniej świadomy bohater. Świadomy siebie i sensu drogi, którą podąża lub chce podążać. Spotkanie prowokuje do przemyślenia czy znam swoją drogę i jej cel, czy podążam nią? Czy tylko znam ale nie podążam? A może podążam al...

Handlowiec – zawód przyszłości

Handlowiec jako ciekawa propozycja kariery dla młodej osoby, w nawiązaniu do ewolucji sprzedaży oraz perspektyw dla tej profesji

 

Zwycięsko przez rekrutację

Jak przejść zwycięsko przez rozmowę kwalifikacyjną? Jak odpowiadać na najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania rekruterów? I w końcu jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Te najważniejsze obszary każdej rozmowy będą przedmiotem tego szkolenia. Przyjdź i wygraj kolejne rozmowy z rekruterami.

Budowanie marki w Internecie.
Ochrona danych osobowych - RODO 2018

Stworzenie skutecznego systemu ochrony danych osobowych wymaga stałego podnoszenia wiedzy i świadomości osób, które odpowiedzialne są za przetwarzanie danych w organizacjach. W obliczu z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE, w sprawie ochrony osób fizycznych...

Zarządzanie swoją karierą przez cele - błędy popełniane przy wyznaczaniu celów.

Dlaczego nie osiągamy tego co chcemy?

Szkolenie konfrontuje utarte schematy określania i realizacji celów oraz wskazuje na konkretne błędy, które popełniamy. Spotkanie odpowiada na pytanie dlaczego nie osiągamy tego co chcemy? W szkoleniu przedstawianych jest...

Certyfikacje dla Project managerów

Wykład przybliży możliwości certyfikacji APMG, APMG oraz PMP jako certyfikatów, które się liczą w zawodach nie tylko Project managera.

Wystąpienia publiczne w biznesie

Każdy kto wchodzi na scenę, udaje się na spotkanie z zarządem lub rozmowę z szefem, z pewnością zadaje sobie to samo ważne pytanie - w jaki sposób wzbudzić zainteresowanie, aby skutecznie trafić do odbiorców? Niezależnie od stanowiska, branży, czy doświadczenia w biznesie, dobra...

Spójny wizerunek w sieci i realu z elementami dress code

Wizerunek osobisty jest bardzo ważnym elementem budującym markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada nam czy naszej firmie. Świadomość siebie ,...

Komunikacja w biznesie

Bez komunikacji nie istniejesz!

Komunikacja w biznesie to uniwersalna umiejętność mająca decydujący wpływ na pełen sukcesów przebieg Twojej kariery zawodowej. Podczas szkolenia nauczysz się samodzielności w zdobywaniu i ocenie informacji, dowiesz się jak nawiązyw...

Zanurz się w swoich Talentach

Znasz swoje silne strony? Często to pytanie pada podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Znajomość naszych silnych stron pozwoli nam lepiej siebie poznać i wiedzieć w jakich zadaniach możemy być dobrzy. Marek Wardęcki zaprasza na inspirujący warsztat, który pozwoli uczestnikom przyjrzeć się s...

Skuteczne zarządzanie projektami - PRINCE2® & AgilePM®

Metodyka PRINCE2® daje optymalną podstawę do realizacji wszelakich projektów w organizacjach oraz instytucjach o dowolnej wielkości i branży.Uniwersalny charakter metodyki PRINCE2®, umożliwiający jej stosowanie do wszelkiego typu projektów, wynika z faktu, że koncentruje...

LEAN to nie tylko produkcja – osiągnij więcej zużywając mniej

Podczas naszego krótkiego spotkania poznasz najskuteczniejsze sposoby na radykalne podniesienie produktywności, zmniejszenie marnotrawstwa i obniżenie kosztów funkcjonowania organizacji. Nauczysz się jak wykorzystać podstawowe zasady LEAN zarówno w życiu zawodowym jak i p...

DOBRA PRACA

Prezentacja zachęca do rozważnego podejmowania decyzji o wyborze miejsca i stanowiska pracy.

Co to jest dobra praca? Co wpływa na nasze decyzje o wyborze pracy? Jak ustrzec się błędu przy wyborze pracy?

 

Bezpiecznie wyjazdy do pracy za granicę – jak nie dać się oszukać

Jak szukać bezpiecznej pracy za granicą?

Przedstawienie źródeł poszukiwania bezpiecznych ofert pracy - na stronach EURES (www.eures.dwup.plwww.eures.praca.gov.plwww.eures.europa.eu), Facebook, podcza...

Kaufland dla przedsiębiorczych - trening kreatywnego myślenia

Praca w międzynarodowej korporacji i jednoczesne bycie przedsiębiorcą wydaje Ci się niemożliwe? Niekoniecznie. U nas możesz tego doświadczyć - sprawdź, jak my to robimy.

Jeśli lubisz wyzwania, działasz samodzielnie i nie boisz się podejmować decyzji, to idealne miejsce dla...

Wielowymiarowa komunikacja w organizacji

Z pewnością potrafisz zdefiniować pojęcie komunikacji. A czy potrafisz wymienić jej różne płaszczyzny? Czy zastanawiałeś się, czym różni się komunikacja z klientem od komunikacji z przełożonym? Jak przekazać informację przełożonemu pierwszego dnia pracy i nie popełnić fau pax? J...

POKONYWANIE OBIEKCJI W SPRZEDAŻY

Szkolenie będzie  dotyczyło ważnych sygnałów sprzedażowych jakimi są zastrzeżenia czy wymówki klientów - czyli Obiekcje. W trakcie warsztatu Nicole Devetzi zarysuje obraz negocjacji przy zbijaniu obiekcji jak i porozmawia z wami o ich rodzajach, przyczynach,  a...

Mapa indywidualnych talentów potrzebnych na rynku pracy (wg. Teorii Talentów Instytutu Gallupa)

Badacze Instytutu Gallupa, poświęcili 30 lat na dopracowanie teorii i narzędzi pozwalających odkryć naturalne wrodzone zdolności każdej osoby. Udowodnili, że praca w obszarze talentu podnosi naszą efektywność aż o 40%. Podczas spotkania skupimy się na...

Daj się poznać pracodawcy – profesjonalne dokumenty aplikacyjne

Sporządzanie CV w formacie Europass/paszport językowy – jak określić poziom znajomości języka obcego + uznawalność wykształcenia, potwierdzanie kwalifikacji.

 

Techniki sprzedaży w rekrutacji czyli jak sprzedać siebie

Czy techniki sprzedaży przydadzą się w czasie starań o pracę? OCZYWIŚCIE! W procesie rekrutacji Ty jesteś produktem, a rekruter klientem, który kupi albo Ciebie albo Twoją konkurencję. Poznaj najskuteczniejsze techniki sprzedaży i negocjacji, które ułatwią Ci zwycięskie przejści...

Spójny wizerunek w sieci i realu z elementami dress code

Wizerunek osobisty jest bardzo ważnym elementem budującym markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada nam czy naszej firmie. Świadomość siebie ,...

Praca w Europie czeka na Ciebie – tu mieszkaj tam pracuj

Zawody deficytowe w Europie, oferty pracy, poszukiwani specjaliści, przedstawienie sytuacji na europejskim i transgranicznym rynku pracy pod kątem ofert pracy jakie posiadamy i poszukiwanych zawodów.

Czy to Twoj matrix? Skuteczne budowanie kariery w duzej organizacji.

Na szkoleniu dowiesz się co znaczą tajemnicze skróty SSC/BPO. Na przykładzie Credit Suisse pokażemy Ci jakie możliwości niesie ze sobą praca w międzynarodowej organizacji. Przedstawimy Ci również obraz lokalnego rynku i różnice pomiędzy rozbudowaną strukturą organizacyjną a s...

Umiejętności przyszłości

Kluczowym tematem tegorocznego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos były praca i umiejętności przyszlości.

W obliczu zmian technologicznych, społecznych i ekonomicznych zmienia się równiez organizacja i środowisko pracy.

Jakie umiejętności powinn...

Daj się usłyszeć pracodawcy, czyli wprowadzenie do efektywnej emisji głosu.

W opozycji do wszechobecnego zjadania głosek, bełkotania i złego wykorzystania aparatu mowy Grupa HASCO zaprasza Państwa do udziału w warsztacie poświęconym jakości wypowiedzi oraz higienie pracy głosem. Zapewniamy mało teorii i dużo praktyki. Wspólnie poćwiczymy nad tym, aby naturalni...

Skuteczność osobista kluczem sukcesu zawodowego

Warsztat poświęcony budowaniu skuteczności osobistej, rozumianej jako umiejętność skutecznego planowania i realizowania swoich celów, budowanie sprzyjających nawyków, świadomość swojej wartości oraz radzenie sobie z emocjami i stresem. Warsztat polecany wszystkim osobom, kt&oacu...

Wykorzystanie talentów na rynku pracy (wg. Teorii Talentów Instytutu Gallupa)

Siadając przed rekruterem, często spodziewamy się tego pytania: ‚Jakie są Pana/Pani mocne, a jakie słabe strony?’. Pytanie może pojawiać się w różnej formie, m.in prośby o opowiedzenie o sukcesie, wynikach pracy, przezwyciężonych kryzysach. ...

Łap za stery – 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą

Zapraszam na pokład statku Twoja Kariera, na którym to Ty trzymasz stery i wyznaczasz kurs. Na tym szkoleniu poznasz 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą, dzięki którym będzie Ci łatwiej nawigować po morzu życia zawodowego. Dowiesz się, co jest potrzebne, by podejmować ś...

Jak zbudować zdrową pewność siebie na co dzień i w pracy

Pewność siebie to coś innego niż bycie bucem czy chamem. To zestaw odpowiednich przekonań na swój własny temat, niezależnie od tego, jak wyglądasz, co robisz i jak żyjesz. To też determinant, który określa to, co robisz każdego dnia i jak to robisz. A jak świadomie zbudować zdro...

Jak wyróżnić się na rynku pracy kreatywnością czyli Design Thinking w praktyce

Co kryje się pod hasłem Design Thinking? Jak wykorzystywać potencjał myślenia projektowego? Na te i inne pytania odpowiemy my - zespół Thinkle.

Jako praktycy, specjalizujemy się w wykorzystaniu metody w każdej dziedzinie życia. W trakcie szkolenia poznasz niezbędne n...

Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic/wygraj swoją karierę

Podczas szkolenia dowiesz się, jak sposób twojej prezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej może wpłynąć na jej rezultat. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy, czego powinieneś się dowiedzieć przed spotkaniem oraz w jaki sposób formułować  odpowiedzi...

Korpo – jak inni to widzą? Jak jest naprawdę

Szkolenie ma na celu zapoznanie młodych ludzi z pracą w dużych korporacjach , zapoznanie się z językiem korporacyjnym  oraz przedstawienie jakie są wady i zalety takiej pracy .Spotkanie ma na celu przełamanie uszytych stereotypów , że praca w korporacji nie jest  tylko dla fi...

ZARZĄDZANIE TEMPERAMENTAMI W PRACY PROJEKTOWEJ

Zbudowanie efektywnego zespołu to trudne zadanie. W grę wchodzą nie tylko indywidualne kompetencje, ale także charakterologiczne uwarunkowania jednostek.

W trakcie modułu Elżbieta Malik  opowie, jak właściwie dobierać ludzi do projektu, jak ich motywować i dobierać zad...

CV, które Cię sprzeda!

Dobre CV, które sprzedaje Ciebie jako kandydata to dla wielu wciąż ogromne wyzwanie. Na szkoleniu otrzymasz proste i sprawdzone sposoby (ponad 40 osób zbudowało w ten sposób CV i otrzymało pracę, o jaką się starało) na stworzenie skutecznego CV

Zaprojektuj karierę metodą Design Thinking.

Podczas warsztatów poznasz metodę projektowania i twórczego rozwiązywania problemów w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb klienta. Będziesz miał okazję doświadczyć najważniejszych etapów procesu Design Thinking takich jak diagnozowanie problem...

Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować

Słowa inspirowane cytatem Konfucjusza, który miał go powiedzieć 2500 lat temu są nadal aktualne. Uczestnicy dowiedzą się jak budować swoją karierę w oparciu o mocne strony, talenty czy nawet hobby. Odkrywanie tego w czym jest się naprawdę dobrym pomaga w planowaniu kariery zawodowej. O...

Trzy kroki do wymarzonej pracy

Szkolenie, które ma na celu przygotowanie kandydata do poszukiwania pracy, przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz umiejętnego zaprezentowania się w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Sprzedaż i dystrybucja opakowań szklanyc

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z branżą produkcyjną wyrobów szklanych , podniesienie świadomości dbania o środowisko oraz przedstawienie nowych technik sprzedażowych .

 

Mity i fakty na temat własnej firmy - Z czym wiąże się bycie przedsiębiorcą?

Każdy kiedyś myślał o założeniu własnego biznesu, więc teoretycznie byłoby to szkolenie dla każdego. W praktyce jest to spotkanie dla ludzi, którzy podchodzą do tego poważnie. Wbrew pozorom nie będziemy mówić o bajkach w postaci wolności, niezależności i byciu własnym szefem, a...

Zrozum mnie lepiej – czyli jak się lepiej komunikować
Zwycięsko przez rekrutację

Jak przejść zwycięsko przez rozmowę kwalifikacyjną? Jak odpowiadać na najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania rekruterów? I w końcu jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Te najważniejsze obszary każdej rozmowy będą przedmiotem tego szkolenia. Przyjdź i wygraj kolejne rozmowy z rekruterami.

POKONYWANIE OBIEKCJI W SPRZEDAŻY

Szkolenie będzie  dotyczyło ważnych sygnałów sprzedażowych jakimi są zastrzeżenia czy wymówki klientów - czyli Obiekcje.

W trakcie warsztatu Nicole Devetzi zarysuje obraz negocjacji przy zbijaniu obiekcji jak i porozmawia z wami o ich rodzajach, pr...

Zarządzanie zmianą

Posiadanie planu doskonałego projektu, najlepszej wizji lub rozwiązania jakiegoś problemu nie gwarantuje, że jego wprowadzenie zakończy się sukcesem. Jeśli chcemy wprowadzić zmiany w organizacji  musimy zrozumieć, jak zmiana wpływa na jednostkę. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się...

Jak sprzedać się na rozmowie kwalifikacyjnej

Jak się sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej, czyli jak:

- zostać zauważonym przez rekrutera

- dostać się na rozmowę kwalifikacyjną

- zrobić dobre wrażenie

-...

Zarządzanie i planowanie kariery zawodowej - Jak osiągnąć sukces na rynku pracy?

Każdy z nas potrzebuje źródła utrzymania i spełnienia. Może mamy w głowie wizję wymarzonej pracy, ale jakie kroki podjąć, aby zacząć się do niej zbliżać? Trudno liczyć na to, że stanowisko, którego pragniemy, spadnie nam z nieba. Lepiej wyposażyć się w zestaw użytecznej wiedzy,...

DOBRA PRACA

Prezentacja zachęca do rozważnego podejmowania decyzji o wyborze miejsca i stanowiska pracy.

Co to jest dobra praca? Co wpływa na nasze decyzje o wyborze pracy? Jak ustrzec się błędu przy wyborze pracy?

 

Łap za stery – 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą

Zapraszam na pokład statku Twoja Kariera, na którym to Ty trzymasz stery i wyznaczasz kurs. Na tym szkoleniu poznasz 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą, dzięki którym będzie Ci łatwiej nawigować po morzu życia zawodowego. Dowiesz się, co jest potrzebne, by podejmować ś...

PRZEGLAD TECHNIK SELEKCJI PODCZAS PROCESÓW REKRUTACYJNYCH – CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ

1. Rozmowa rekrutacyjna – jak przebiega, jak się do niej dobrze przygotować i jak odpowiadać na pytania rekrutujących 

2. Testy wiedzy i próbki pracy – jak mogą wyglądać

3. Testy osobowościowe – jak je interpret...

Motywacja - Mity i fakty szkoleniowe

Co to jest Motywacja?
Sposoby uczenia się - Fakty i Mity Szkoleniowe
Techniki sprzedaży w rekrutacji czyli jak sprzedać siebie

Czy techniki sprzedaży przydadzą się w czasie starań o pracę? OCZYWIŚCIE! W procesie rekrutacji Ty jesteś produktem, a rekruter klientem, który kupi albo Ciebie albo Twoją konkurencję. Poznaj najskuteczniejsze techniki sprzedaży i negocjacji, które ułatwią Ci zwycięskie przejści...

Od budowy samolotu do zarządzania procesami w Customer Experience

Razem z innymi uczestnikami zbudujesz samolot i usprawnisz proces. Dowiesz się jakie są role w procesie, w jaki sposób możesz wpłynąć na jego efektywność i jak takie podejście przekłada się zadowolenie Klientów dzięki pracy Customer Experince w Allegro.

 

...

NGO - miejsce pomocy, miejsce pracy

Zaangażowanie w realizację celów organizacji pozarządowych kojarzy się powszechnie z pracą na zasadach wolontariatu. Tymczasem sprawnie funkcjonujące fundacje i stowarzyszenia są prężnie rozwijającym się rynkiem pracy dla coraz szerszego grona specjalistów, w tym - humanist&oacu...

AUTOPREZENTACJA PODCZAS ROZMOWY REKRUTACYNEJ

1. Dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz – o roli pierwszego wrażenia w budowaniu swojego pozytywnego wizerunku

2. Techniki autoprezentacji:

a. wygląd zewnętrzny – jego wpływ na pewność siebie i odbiór podczasroz...

„Dzień dobry i co dalej?” Znaki rozpoznania i strukturalizacja czasu.

Warsztat wprowadzi uczestników w dwa modele, wywodzące się z analizy transakcyjnej (AT): strukturalizację czasu oraz znaki rozpoznania. Będziemy przyglądać się temu, jak i po co wchodzimy w relacje z innymi ludźmi, w jaki sposób zwyczajowo „zauważamy” innych ludzi i...

Jak zbudować zdrową pewność siebie na co dzień i w pracy

Pewność siebie to coś innego niż bycie bucem czy chamem. To zestaw odpowiednich przekonań na swój własny temat, niezależnie od tego, jak wyglądasz, co robisz i jak żyjesz. To też determinant, który określa to, co robisz każdego dnia i jak to robisz. A jak świadomie zbudować zdro...

Personal branding, networking, planowanie kariery – co je łączy?

Odpowiedz sobie szczerze… Czy masz już pomysł na swoją karierę? Zastanawiałeś się nad tym jak ją zaplanować? Od czego zacząć? Co wziąć pod uwagę?

To tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy na naszym spotkaniu. Damy Ci też kilka rad w kontekście perso...

Is there such a thing as universal CV ?

Have u ever struggled with writing your CV or wandered how to compose it so that every reader is compelled? Or perhaps you took your time and researched what advice the internet offers on writing the perfect CV only to feel less certain about its quality? During this training we’ll take a l...

E-marketing kreatywny czyli jak zacząć na rynku (pracy).

Na szkoleniu dowiesz się m.in. jaki biznes warto dzisiaj otworzyć i jak to sprawdzić, dlaczego działania bez analityki to wielka ściema oraz jakie narzędzia trzeba znać. Poznasz konkretne (studia przypadku) kampanii marketingowych. Nie opowiadam o tym jak to robi Coca-Cola czy Nike, tylko pokazuj...

Skończ z dukaniem po angielsku – zwłaszcza podczas rozmowy o pracę.

Często rozmowę kwalifikacyjną kojarzymy ze stresem. A rozmowę o pracę w języku obcym od razu z zawałem serca. Jak tego uniknąć i nie dać się ponieść hormonom, które szaleją w nas na sam dźwięk pytania „so now, please tell me about yoursefl”?  Jak się do tego przygotować? C...

Zamień pasję w biznes

Wierzysz w swoje marzenia i nie chcesz pracować tylko z obowiązku?
Masz swoją pasję i chcesz ją rozwijać również zarobkowo?
Lubisz działać?
Chcesz zrobić coś wartościowego dla siebie i dla innych?

Ten warsztat powstał z myślą o ludziach takich, jak Ty!

...

Jak organizować swoją pracę, aby pracować jak najmniej i osiągać wybitne efekty?

Omówienie podstaw skutecznego działania tzw. fundamentów efektywności. Produktywna praca, kreatywność, dobra komunikacja mają swoje podłoże właśnie w tej bazie. Czym ona jest i jak o nią zadbać.
Planowanie – jak je dobrze rozumieć i jak realizować. Czym są zadania prior...

Jak zostać coachem czyli wszystko o coachingu

Dowiecie się czym jest coaching i jakie są jego rodzaje :

 • life coaching,
 • biznes coaching,
 • executive coaching,
 • diet coaching,
 • sales coaching,
 • team coaching
 • itp.

Do kogo jest skierowany czyli kto m...

Od bezradności do aktywności, czyli co ma wyuczona bezradność do szukania pracy

Czy prawdą jest, że bezradność dotyczy tylko bezrobotnych? Czy też możemy wyuczyć się jej w
pracy? I – najważniejsze – jak przejść z bezradności w stan aktywności?
Zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytania podczas warsztatu dotyczącego wyuczone...

Growth mindset

Mindsets are beliefs we hold about intellect, effort, and struggle. They have a direct and significant impact on our learning progress and our ability to improve.

The concept of a growth mindset was developed by psychologist Carol Dweck and is now broadly used by schools, companies and...

4 kroki do skutecznego modelu biznesowego

Każdy pomysł można przekształcić w zarabiającą usługę. Aby tak się stało musisz przejść przez 4 etapy budowania modelu biznesowego, czyli stworzyć system, który pozwoli Ci w
sposób przewidywalny pozyskiwać klientów.

 1. ZDECYDUJ, ŻE CHCESZ SIĘ UTRZYMYWAĆ...

Żonglowanie to dziś konieczność. Również w biznesie.

Uczę żonglowania od podstaw. Rytmiczne podrzucanie trzech piłek jest wbrew pozorom nie tylko zabawą, ale również ćwiczeniem, które pozwala rozwinąć koncentrację, pamięć, koordynację, zsynchronizować półkule mózgowe, poprawić planowanie i podzielność uwagi. Wpływa pozyt...

Jak się zebrać do zadań, na które nie mamy ochoty?

Omówienie techniki ZJADANIA ŻABY, czyli zadania którego nie lubimy, do którego nie możemy się zebrać. Takie, które albo omijamy z daleka, albo przekładamy na kolejne dni.
Jeśli tylko macie takie na swojej liście – zapraszam na szkolenie.

Zaplanuj swoją karierę z FRIS

 • Być może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej...

 • Być może chcesz wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie, ale nie masz pomysłu, co chcesz robić, jakie są Twoje mocne strony

 • a może czujesz, że nie wyko...

Jak budować pozytywne doświadczenia klienta- poznaj tajniki Design Thinking

W trakcie wydarzenia poznasz tajniki Human-Centered Design oraz dowiesz się, w jaki sposób tworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów. Zostaną omówione najważniejsze zasady, z których powinni korzystać każdy zainteresowany, przy tworzeniu ścieżki użytkownika....

Nie drażnij iksa, czyli jak nie wyprowadzić z równowagi potencjalnego przełożonego z pokolenia X.

Czeka Cię rozmowa rekrutacyjna z przedstawicielem pokolenia X? Dowiedz się co w Twoim zachowaniu może skutecznie przekonać, a co zniechęcić  rekrutera do Twojej osoby. Czy X, Y,Z mają szansę na wzajemne porozumienie w miejscu pracy?

Agile, SCRUM… ale o co chodzi?

Często w ofertach pracy znajdziesz sformułowanie „pracujemy w scrumie”, „mamy agilowe podejście do zarządzania”. Ale o co chodzi? Co to jest SCRUM i dlaczego warto pracować w tej metodologii?
Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to także jest prelekcja dla Ciebie...

Pokochaj sprzedaż

 • Czujesz, że sprzedaż jest Twoją słabszą stroną? 
 • Uważasz, że nie jesteś dobrym sprzedawcą, że nie potrafisz albo nie lubisz przekonywać ludzi? 
 • Wierzysz, że dobry produkt sam się sprzeda, ale jakoś w Twoim przypadku tak się nie dzieje?

Na...

Błędy pierwszych dni … co robić, a czego zdecydowanie nie, by dobrze wystartować w nowej pracy?

Brzemienne w skutkach błędy pierwszych dni przydarzają się nowo zatrudnionym bez względu na wiek, doświadczenie i poziom w strukturze organizacyjnej. Jest więc czemu się przyglądać w ramach doskonałego narzędzia samorozwoju jakim jest coaching. Oprócz bowiem przepracowania samego tematu se...

Łap za stery – 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą

Zapraszam na pokład statku Twoja Kariera, na którym to Ty trzymasz stery i wyznaczasz kurs. Na tym szkoleniu poznasz 7 zasad świadomego zarządzania swoją karierą, dzięki którym będzie Ci łatwiej nawigować po morzu życia zawodowego.
Dowiesz się, co jest potrzebne, by podejmowa...

Doświadcz interview na wymarzone stanowisko.

Mini warsztat prowadzony w formie rozmów rekrutacyjnych. Wybrane zostaną 2-3 osoby, z którymi zostaną poprowadzone krótkie rozmowy rekrutacyjne. Każdy z uczestników otrzyma
zestaw praktycznych podpowiedzi na co należy zwrócić uwagę podczas interview i jak...

Biotechnologia....i co potem?

Pewnie każdy z Was, kto właśnie uzyskał dyplom lub w najbliższym czasie skończy studia z zakresu biotechnologii zastanawia się nad kolejnym ważnym wyborem w swoim życiu. Co dalej? Podjąć pracę w firmie biotechnologicznej, jako laborant, czy pomyśleć o kolejnych studiach? Kontynuować naukę i zrobi...

CONTINUOUS IMPROVEMENT - jak się odnaleźć w środowisku ciągłej zmiany.

Metoda zarządzania folwarkiem już dawno wyszła z mody. Dziś, wiele organizacji stawia czoła potrzebie zapanowania nad bardzo dynamicznym rozwojem struktur i procesów. Jak się odnaleźć w takim środowisku? Jakich metod używać, by mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy? Ktoś już się nad tym zas...

Żonglowanie to dziś konieczność. Również w biznesie.

Uczę żonglowania od podstaw. Rytmiczne podrzucanie trzech piłek jest wbrew pozorom nie tylko zabawą, ale również ćwiczeniem, które pozwala rozwinąć koncentrację, pamięć, koordynację, zsynchronizować półkule mózgowe, poprawić planowanie i podzielność uwagi. Wpływa pozyt...

Z etatu do własnego biznesu? Dlaczego NIE powinieneś zakładać własnej firmy

Gdy zaczynasz mieć dość swojej pracy, jednym z pomysłów jest założenie własnej działalności gospodarczej. Na tym szkoleniu poznasz powody, dla których nie zawsze jest to dobry pomysł i w jakich sytuacjach lepiej zostać na etacie. Poznasz pułapki, które czekają Ciebie jako wła...

Zarządzanie ,,studenckim” życiem- warsztat dla osób, które chcą świadomie zarządzać swoja karierą

Warsztat przeznaczony dla osób, które planują świadomie zarządzać swoim potencjałem jak i czasem - nie tylko studenckim. Uczestnicy warsztatu odpowiedzą sobie na kluczowe pytania: ,,Co po studiach” oraz ,,Jak zarządzać czasem”. Podczas spotkania, które będzie prow...

Lider - najstarszy zawód świata. Jak być przywódcą nie tylko w organizacji.

Mahathma Ghandi, Martin Luther King, Józef Piłsudski, Mark Patton czy bardziej współcześni - Elon Musk, Steve Jobbs to zapewne osoby których nazwiska znasz doskonale. W historii ludzkości są jednak kroplą w morzu przywódców za którymi podążały tłumy wciel...

Jak zdobyć pierwszą pracę w IT? Skuteczne techniki i strategie

Szkolenie skierowane jest do wszystkich absolwentów kierunków informatycznych a także osób z innych branż, poszukujących swojej pierwszej pracy w branży IT.

Dzięki szkoleniu:

 • dowiesz się jak uniknąć popełniania podstawowych błędów podczas pr...

Czy skuteczni handlowcy mają porządek na biurkach? Cechy skutecznych sprzedawców.

Zarobki w sprzedaży często zależą od skuteczności. Jak stereotypowo wyobrażamy sobie skutecznego sprzedawcę? Co mówią badania o cechach i zachowaniach najskuteczniejszych
handlowców? Czy możemy te cechy wykształcić u siebie? Nie przegap spotkania jeśli planujesz karierę w han...

Toksyny w komunikacji, czyli co zabija związki i niszczy zespoły sprzedażowe

Podczas warsztatu zajmiemy się najbardziej niszczącymi relacje toksynami, które są tak proste do wyeliminowania - trzeba je tylko zobaczyć. Dodatkowo zastanowimy się, w jaki sposób wzmacniać siłę argumentów, by w relacji prywatnej oraz w pracy z dyskusji zawsze wyjść obronną...

POMYSŁ NA MARKĘ - warsztat dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności

Warsztat przeznaczony dla osób planujących założyć własną działalność lub pracujących w mikroprzedsiębiorstwach. Podczas warsztatu uczestnicy prowadzeni metodami coachingowymi wypracują ogólny pomysł na markę lub strategię marketingową odpowiadającą potrzebom klientów o pożąd...

Pokochaj na nowo swoją pracę – skuteczne metody przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu .

Być może  wstajesz rano z bólem głowy, bo czujesz się sfrustrowany nie widząc efektów swojej pracy. Może czujesz, że w pracy nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, przeszkadza Ci rutyna i stagnacja.  A być może chcesz zmienić swoją pracę,...

Adobe Illustrator CC – zaawansowane narzędzie tworzenia flat design.

Program spotkania obejmuje godzinny wykład ilustrowany projekcją przedstawiający w przystępny sposób podstawy i reguły formuły flat design (znaki, identyfikacja, systemy) oraz prostej ilustracji 2D.
W tym kontekście program Adobe ilustrator CC przedstawiony jest jako spełniający pra...

Adobe Photoshop CC

Podczas spotkania poznamy kilka przykładów tworzenia grafiki reklamowej pod zastosowania w social media. Poznamy zasady projektowania materiałów reklamowych dla Facebooka oraz Youtube.
Od strony technicznej powiemy o właściwym wymiarowaniu grafik, kadrowaniu, responsywności,...

„Najtrudniejsze pytania w czasie rozmowy”

Na pewno masz swój wachlarz pytań, których nie lubisz, nie znosisz na rozmowach kwalifikacyjnych. Drażnią Cię, bo nie wiesz, jak z nich wybrnąć, jak dobrze odpowiedzieć.
Rozwiązanie jest proste – przyjdź na szkolenie i wspólnie opracujemy najlepszą odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic - wygraj swoją karierę!

Zastanawialiście się jak dobrze i bez zbędnego stresu wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? O wszystkich elementach procesu rekrutacyjnego: przygotowaniu do rozmowy oraz tego jak na niej zaprezentować swoje atuty pod względem wymagań na dane stanowisko, opowiemy Wam podczas szkolenia „Rozmowa...

Marka osobista kandydata w procesie rekrutacji

Na którym etapie procesu rekrutacji firma po raz pierwszy ma styczność z naszą kandydaturą – w momencie wysłania CV, podczas spotkania, a może zdecydowanie wcześniej? Jaki wpływ na rekrutację ma nasz wizerunek w internecie? I o co powinniśmy zadbać, aby zwiększyć swoje szanse na udzi...

Roboty pomogą Ci znaleźć pracę! - poznaj praktyczne zastosowanie technologii RPA.

Warsztaty dedykowane osobom, które chcą poznać praktyczne zastosowanie nowoczesnych technologii i trendów rynkowych.

Będzie to spotkanie z praktykami dla przyszłych innowatorów w organizacjach!

Program warsztatów:

Jak zarządzać sobą w zmianie i jak pokierować zmianą będąc liderem projektu?

Nauka jaka płynie z doświadczeń największych światowych przedsiębiorstw pokazuje, że bez zdolności adaptacji do zmieniających się warunków można utracić pozycję lidera, a nawet doprowadzić do upadku firmy. Innowacyjność biznesu sprawia, że otwartość na zmianę stała się jedną z najbardziej...

Jak ugryźć rekrutację?

Bądź punktualnie, wycisz telefon, ubierz się elegancko…  To typowe rady związane z rozmową rekrutacyjną. W większości przypadków to jednak nie wystarczy, aby zdobyć wymarzoną pracę. Co zrobić, aby realnie zwiększyć swoje szanse? Podczas warsztatu wspólnie zastanowimy się...

Pomysł na markę - warsztat dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności

Warsztat przeznaczony dla osób planujących założyć własną działalność lub pracujących w mikroprzedsiębiorstwach. Podczas warsztatu uczestnicy prowadzeni metodami coachingowymi wypracują ogólny pomysł na markę lub strategię marketingową odpowiadającą potrzebom klientów o pożąd...

Klucz efektywności, czyli jak temperament i komunikacja wpływają na pracę

Firmy coraz częściej zauważają, że wynik nie jest celem samym w sobie. Istotna zaczyna być efektywność, czyli osiągnięcie założonego targetu w jasno określonym czasie. To dzięki znajomości typów temperamentalnych oraz toksyn komunikacyjnych można usprawnić przepływ informacji, podnieść poz...

Dystrybucja treści w mediach społecznościowych

(jak pisać posty, jak angażować użytkowników, jak działa algorytm wyświetlania treści na Facebooku/Instagramie, jak korzystać z hashtagów)

Szkolenie odpowie na pytania jakie treści, kiedy i w jakich kanałach społecznościowych udostępniać, aby dotrzeć do jak największej gru...

Skąd się biorą nasze dane w sieci i jak odzyskać nad nimi kontrolę?

Facebook posiada blisko 100 kategorii po których ocenia naszą wartość dla reklamodawców, czujniki w jakie wyposażone są nasze smartfony i to jak blisko są z nami cały czas sprawiają, że jest to coraz skuteczniejsze narzędzie wykrywania niektórych chorów. Komunikator, z...

Personal branding w rekrutacji

Chcesz dowiedzieć się, czym jest personal branding i jak ważny jest w procesie rekrutacji? Na co zwraca uwagę rekruter? Jak skutecznie wykorzystać social media poszukując pracy? Zapraszamy!

Prezentacja to nie slajdy! Jak tworzyć dobre prezentacje i oderwać się od powerpointa

Edward Tufte – naukowiec, który zajmuje się przetwarzaniem informacji przez mózg – udowodnił, że za katastrofę promu Columbia w 2003 w dużej mierze odpowiadały źle prezentowane informacje i źle przygotowane prezentacje. Od tamtej pory NASA zakazuje używania powerpointa p...

Budowanie marki własnej

Czy budowanie marki własnej jest kolejną modą, a może koniecznością na obecnym rynku pracy? Po co, dla kogo i przy pomocy jakich materiałów mam budować? Improwizować, czy może jednak planować?
Zapraszamy do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytania podczas warsztatu dot...

Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

 • Być może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej...
 • Być może chcesz wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie, ale nie masz pomysłu, co chcesz robić, jakie są Twoje mocne strony
 • a może czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego poten...

Kampanie online - zrób to sam

Planujesz bądź masz już swój biznes? Według zasady Pareto 20% to pomysł na biznes, 80% to sposób na dotarcie do grupy docelowej. Na szkoleniu dowiesz się jak tworzyć kampanie m.in. Google Ads, Facebook Ads, Push, Mailingowe, Automatyzacje, a wszystko na konkretnych przykładach. Pozn...

Let's CSS czyli zakoduj ilustrację z wykorzystaniem czystego CSS.

Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie Let's CSS we Wrocławiu

Na czym polegają warsztaty?

Warsztaty skierowane są do osób, które znają podstawy HTML&CSS, ale nie koniecznie JavaScript oraz jQuery. Podczas 3- godzinnych zajęć będziemy pracować nad zakod...

Revolutionizing Data Challenges in Financial Industry

We would like to invite you for the journey with Vice President of Global Client Services who will explain how financial industry works and why it is so important to reconcile the data which have always been viewed as an unavoidable obligation when it comes to running an operations department. Fi...

Chciałbyś mieć więcej czasu?

Krok po kroku przeanalizujemy, na co poświęcasz swój czas.

Pracujemy wspólnie, jednak każdy z uczestników ze swoimi indywidualnymi zadaniami, obowiązkami, chęciami i możliwościami.

Tak, aby w efekcie stworzyć konkretny plan dopasowany do siebie, swojej pra...

Tworzenie treści w social media

(jak przygotować wideo, różne formaty wideo na różne platformy, przygotowanie kreatywnych Instagram Stories, treści dla kategorii B2B)

Jak należy przygotować treści gdy ich celem jest zdobycie klientów lub/i zbudowanie świadomości marki w mediach społecznościowych?...

Samokontrola, motywacja i atomowe nawyki! Jak być produktywnym, a nie zajętym

Cal Newport w swojej książce „Deep work” wskazuje na 3 grupy ludzi, którzy dadzą sobie świetnie radę w 21 wieku. Po pierwsze – elastyczni i szybkouczący się freelancerzy, którzy w dużym skupieniu będą szybko nabywać nowe kompetencje. Po drugie – gwiazdy w swo...

Jak zdemaskować potrzebę? - Szkolenie Design Thinking

Podczas szkolenia omówione zostaną tajniki Human-Centered Design oraz dowiesz się, w jaki sposób badać i analizować potrzeby klientów. Dostaniesz odpowiedź na pytania: jak zbadać zapotrzebowanie na rozwiązanie, które chcesz zaoferować oraz jak projektować usługi, kt&oa...

„Skuteczne CV”

Napisałeś CV. Wysyłasz, wysyłasz i nic – zerowy odzew. Zatem jedno jest pewne – gdzieś jest jakiś błąd. Przyjdź i dowiedz się, jak napisać swoje CV w taki sposób, żeby pozbyć się błędów i zrobić to dokładnie tak, jak należy! Na co dzień pomagam ludziom pisać dobre CV, dz...

Kompetencje przyszłości - jak odnaleźć się na rynku pracy.

To nie podlega dyskusji, że wszystko się zmienia - studia, praca, ludzie - cały rynek pracy! Podczas spotkania będę mówić tylko o konkretach, takich jak: w jakie kompetencje zainwestować, jakie są zawody przyszłości i co można zrobić, aby nie pozostać w tyle za rówieśnikami, kt&oacu...

Skończ z dukaniem po angielsku – zwłaszcza podczas rozmowy o pracę.

Często rozmowę kwalifikacyjną kojarzymy ze stresem. A rozmowę o pracę w języku obcym od razu z zawałem serca. Jak tego uniknąć i nie dać się ponieść hormonom, które szaleją w nas na sam dźwięk pytania „so now, please tell me about yoursefl”?  Jak się do tego przygotować? C...

Każdy jest utalentowany, tylko nie każdy wie jak. Mapa talentów wg. Teorii Talentów Instytutu Gallup

Badacze Instytutu Gallupa, poświęcili 30 lat na dopracowanie teorii i narzędzi pozwalających odkryć naturalne wrodzone talenty, które posiada każdy z nas.
Według badań, praca w obszarze talentu podnosi naszą efektywność aż o 40%. Podczas warsztatu uczestnicy odkryją swój indy...

Jak się zebrać do zadań, na które nie mamy ochoty?

Omówienie techniki ZJADANIA ŻABY, czyli zadania którego nie lubimy, do którego nie możemy się

zebrać. Takie, które albo omijamy z daleka, albo przekładamy na kolejne dni.

Jeśli tylko macie takie na swojej liście – zapraszam na szkolenie.

...

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałeś hasła?

Zapomniałeś hasła? Podaj twój adres e-mail, a wyślemy Ci na niego informacje dotyczące resetowania hasła.

Error message here!

Back to log-in

Close