Decathlon Sp. Z O.O.

Geodezyjna 76, Warszawa
Legnicka 58 , Wrocław

ODWIEDŹ STRONĘ WWW

O FIRMIE

KOGO SZUKAMY

  • Rodzaj zatrudnienia: praca , staż
  • Działy: Sprzedawca/Kasjer : Punkt Obługi Klienta/Kasy , Sektory: Rowery/Serwis , Bieganie/Rolki , Fitness , Sporty Wodne , Turystyka Górska , Gry Zespołowe/Sporty Rakietowe
  • Miejsca pracy: Wrocław (3 sklepy: Magnolia, Bielany Wrocławskie, Korona
  • Preferowani kandydaci: studenci , absolwenci , specjaliści
  • Kierunki studiów: AWF , Uniwersytet Ekonomiczny , Politechnika,
  • Curriculum Vitae (CV): Tak
  • List motywacyjny: Tak
  • Rozmowa kwalifikacyjna: Tak
  • Assesment Center: Nie
  • Dodatkowe informacje:

    Lubisz sport? Rozpiera Cię energia i nie boisz się wyzwań? Twoje mocne strony to odpowiedzialność i sumienność? Jesteś studentem i interesuje Cię praca na część etatu z możliwością elastycznego dostosowania grafiku do zajęć na uczelni?

    Pracuj w Decathlon Magnolia!

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    - dbałość o jakość ekspozycji, bezpieczeństwo, zapas towaru,
    - profesjonalna obsługa klientów,
    - sporadycznie obsługa kasy,
    - w przypadku pracownika serwisu naprawa i konserwacja sprzętu sportowego,

    Czego oczekujemy?

    - regularnego uprawiania sportu (szczególnie jazdy na rowerze, biegania, fitnessu, piłki nożnej),
    - zaangażowania i pozytywnego nastawienia,
    - terminowego wykonywania zadań,
    - dyspozycyjności popułudniami i w weekendy,

    Co oferujemy?

    - pracę w młodej ekipie pasjonatów sportu,
    - umowę o pracę na część etatu,
    - szkolenia,
    - elastyczny czas pracy,
    - możliwość rozwoju i awansu,
    - prywatną opiekę medyczną,
    - atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,
    - imprezy integracyjne, nie tylko sportowe ;)

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałeś hasła?

Zapomniałeś hasła? Podaj twój adres e-mail, a wyślemy Ci na niego informacje dotyczące resetowania hasła.